Skip to main content

Zdjęcie 3D – jak zrobić zdjęcie 3D na facebooka?

By 9 maja 202014 maja, 2020Zdjęcie 3D

Jak zrobić zdjęcie 3D i dodać je na portalu Facebook?

– Zobacz nasz poradnik krok po kroku! Jeśli jednak będziesz potrzebować pomocy , zdjęcie 3D wykonamy dla Ciebie w promocyjnej cenie.

Żyjemy w czasach, gdzie szukanie wciąż czegoś lepszego, ciekawszego, czegoś co pozwoli nam zobaczyć świat w zupełnie nowym wymiarze jest naturalne i zrozumiałe. Telewizory 3D, największe hity kinowe kręcone w trójwymiarze czy zdjęcia wykonywane z profesjonalnych aparatów 3D to norma. Czy aby tworzyć niesamowite obrazy w technice trójwymiaru musimy posiadać profesjonalny drogi i specjalistyczny sprzęt? Jak zrobić zdjęcia 3D telefonem?

Czym są zdjęcia 3d ?

Jest to nowa funkcja na Facebooku. Zrobione w ten sposób zdjęcia dają efekt ruchomych obrazów w których widoczna jest głębia ostrości. Telefon za pomocą żyroskopu wykrywa ruch naszej dłoni i dzięki temu powstaje wrażenie 3D. Można więc taki efekt uzyskać za pomocą swojego smartfona. Jeżeli chcesz wykonać takie zdjęcie z naszych wizualizacji – możemy przygotować dla Ciebie specjalne ujęcia. Wtedy w nowoczesny i innowacyjny sposób możesz stworzyć reklam e na facebooku, która zainteresujesz większą ilość odbiorców. To nowy sposób reklamy dostępny dla wszystkich wizualizacji produktów.

Od czego zacząć i jak zrobić zdjęcie 3d ?

Wykonaj zdjęcie w trybie portretowym w pionie swoim Iphonem. Teraz przejdź do aplikacji aparatu i zmień tryb aparatu na Portret (przesuń w prawo). Następnie wykonaj zdjęcie najlepiej w orientacji pionowej. Telefon w trybie portretowym zarejestruje głębię, dzięki czemu uzyskamy efekt 3d a obracając telefonem będzie można zobaczyć fotografowany obiekt z różnych stron.

zdjęcie 3d

Jaki jest następny krok po zrobieniu zdjęcia?

Otwórz aplikację Facebook. Dobrym pomysłem jest również zaktualizowanie jej do najnowszej wersji. Dzięki temu mamy pewność dobrego działania aplikacji i zdjęcia. Kliknij w przycisk i dodaj zdjęcie. W opcjach na dole powinna pojawić się dodatkowa funkcjonalność w postaci zdjęcia 3d. Wybierz teraz zrobione zdjęcie ze swojego albumu i dodaj posta. Wystarczy teraz że chwilę poczekasz a aplikacja Facebook przerobi twoje płaskie dwuwymiarowe zdjęcie do zdjęcia 3d.

zdjęcie 3d

Gratulacje udało ci się

Teraz możesz zobaczyć efekt swojej pracy. Na Facebooku będzie widoczne 3d zdjęcie z ikoną na dole smartfona. Zdjęcie 3d daje nowe możliwości pokazywania produktu z różnych stron dzięki czemu klient może w pewnym zakresie widoku obrócić i zobaczyć go z różnych stron. To również chwytliwy sposób reklamy, który przyciąga wzrok i zachęca do zagłębienia się w ofertę.

zdjęcie 3d

Jak uzyskać efekt zdjęcia 3D bez telefonu typu iPhone?

Jeśli zależy ci na uzyskaniu takiego samego efektu trzeba przygotować maskę w programie Photoshop, która będzie informowała aplikację Facebooka o tym jaka jest głębia danego obrazu. Dodatkowy kanał trzeba przygotować w kolorach szarości gdzie biały oznacza obiekty znajdujące się bardzo blisko a czarne to obiekt znajdujący się bardzo daleko. Największą trudność stanowi odpowiednie zaznaczanie obiektów programie Photoshop jeśli jesteś osobą początkującą. Niestety od tego zależy najbardziej dobry efekt zdjęcia 3D.

Nie masz czasu i głowy aby zrobić zdjęcie 3d swoich produktów ?

Rooven INT Ltd przygotuje dla ciebie niezbędne materiały. Wszystko będzie gotowe w taki sposób abyś tylko mógł wstawić zdjęcie do Facebooka i uzyskać efekt zdjęcia 3D. Jesteśmy w stanie przygotować taki typ zdjęcia prosto z naszych wizualizacji . Dlatego zamawiając wizualizacje produktu, wnętrz czy ujęć architektonicznych, możemy uzyskać ten sam efekt zdjęcia 3D. Skontaktuj się z nami na : office@rooven.eu

Prestiż

Animacje 3D dla swoich mebli posiadają tylko prestiżowe marki. Dołącz do nich i zwiększ zyski z inwestycji!

Prezentacja

Pokaż swoim klientom produkt z każdej strony w kilka sekund.

Walory użytkowe

Zaprezentuj klientowi wyjątkowe zalety mebla, funkcje dodatkowe lub walory użytkowe niedostępne u konkurencji.

Najlepsze wizualizacje mebli 3D

Chcesz otrzymać korzystną ofertę?

skontaktuj się z nami!

kontaktkontakt

Zobacz nasze najnowsze wizualizacje mebli 3D

wizualizacje sofy we wnętrzu
Uncategorized

Wizualizacje mebli w różnych kolorach

Wizualizacje mebli w różnych kolorach Wizualizacje mebli 3D to popularny sposób prezentacji różnego rodzaju produktów…
wizualizacje rzeczy produktow przedmiotów 3d łazienka
wizualizacje materiałów reklamowych

Wizualizacje rzeczy, produktów, przedmiotów – 3D

Wizualizacje rzeczy, przedmiotów i dowolnych produktów Jesteś producentem lub właścicielem firmy produkującej przedmioty sprzedawane w…
wizualizacje nowoczesnej wiaty garazowej
Domy jednorodzinne

Wizualizacje wiaty garażowej – zobacz 3 realizacje

Wizualizacje wiaty garażowej i garażu Rozpoczynasz sprzedaż nowej linii wiat garażowych? A może chcesz poszerzyć…
Rooven

Author Rooven

Fotorealistyczne wizualizacje 3D, animacje i spacery wirtualne.

More posts by Rooven