Skip to main content

Rzuty pomieszczeń 2D i 3D

najlepszy sposób prezentacji karty lokalu

Twojej inwestycji

Najlepsza jakość

Rzuty wykonamy w dowolnej rozdzielczości dopasowanej do jakości wydruku

Dowolny wygląd

Kolor i wygląd rzutów możemy dopasować do istniejącej prezentacji Twojej inwestycji

Animacje 3D

Przygotowany rzut 3D możemy zaprezentować w formie krótkiej animacji 3D

RZUTY POMIESZCZEŃ 3D

Prezentacja wnętrza lokalu

Wizualizacje pomieszczeń 3D służą do marketingowej i reklamowej formy prezentacji wnętrza inwestycji. Są doskonałym materiałem często wykorzystywanym przez deweloperów i architektów do prezentacji wnętrza najlepszych mieszkań. Rzuty pomieszczeń 3D możemy wykonać w dowolnej kolorystyce, kształcie i teksturach. Wnętrze może być puste lub w pełni umeblowane wykorzystując niewielkie modele 3D. 

RZUTY POMIESZCZEŃ 3D

Prezentacja lokalu w otoczeniu

Rzuty kondygnacji można zaprezentować również w pełnym otoczeniu budynku. W ten sposób można pokazać wszystkie piętra budynku. Meble i kolory we wnętrzu należy dobrać w sposób pasujący do wybranej aranżacji. Ten sposób prezentacji kondygnacji dobrze prezentuje sie na karcie lokalu i nawiązuje do wizualizacji zewnętrznych budynku. 

RZUTY POMIESZCZEŃ 2D

Prezentacja 2D

Rzuty pomieszczeń 2D to konieczny element prezentacji wnętrza każdego sprzedawanego lokalu. Są nieodłączną częścią strony prezentacyjnej pomieszczenia w mieszkaniu lub domu. Przygotowujemy je w oparciu o całościowy wygląd inwestycji oraz z myślą o przyszłych mieszkańcach. Mogą przedstawiać pomieszczenie jako pustą przestrzeń lub w pełni umeblowane. 

ANIMACJE RZUTÓW POMIESZCZEŃ

Rzuty pomieszczeń 3D mogą być również zaprezentowane w formie animacji. Mogą prezentować najlepsze lokale w inwestycji, penthousy i mieszkania o największej powierzchni. Są ekskluzywnym elementem karty lokalu i zwiększają prestiż Twojego osiedla. Zobacz również inne nasze animacje na kanale YouTube.

RZUTY POMIESZCZEŃ 3D – pokaż wnętrze swojej inwestycji z najlepszej strony!

Rzuty pomieszczeń to nieodłączny element oferty każdego dewelopera. Tworzą wizytówkę inwestycji i są obowiązkowymi zdjęciami w karcie lokalu. Umożliwiają klientowi zapoznanie się z układem pomieszczeń we wnętrzu oraz rozmieszczeniem mebli. Pomagają w przyszłej aranżacji mieszkania oraz wykonaniu ewentualnych zmian w pokojach. Mogą prezentować mieszkanie w formie umeblowanej lub pustej. Przestrzeń może być dowolnie zaaranżowana lub na podstawie projektu architekta wnętrz. Na ścianach mogą znajdować się dowolne kolory i tekstury a meble ustawione w wygodnej pozycji.

Kąt wykonania wizualizacji zależy od oczekiwanego efektu. Najczęściej stosowane ujęcia pokazują rzuty pomieszczeń z góry w kącie 90st lub pod lekkim kątem 75st. W odniesieniu do prezentacji mieszkań, warto wykonać obie wizualizacje, które zostaną użyte w wielu miejscach reklamowych inwestycji.

Do pakietu wizualizacji warto zamówić również wizualizacje wnętrz. Im więcej wizualizacji zamówisz – tym cena będzie bardziej atrakcyjna. Zapytaj o ofertę na mail: office@rooven.eu.

Rzuty pomieszczeń- Co warto pokazać na wizualizacji?

  • wygodny i ustawny salon
  • funkcjonalną kuchnię
  • przestronne sypialnie
  • jasne pokoje dziecięce
  • przystępne, przydomowe biuro
  • naturalny taras lub balkon
  • podręczną spiżarkę
  • wygodną łazienkę
  • inne, zaprojektowane, wielofunkcyjne pomieszczenia