Gdzie i jak zamówić najlepsze WIZUALIZACJE OSIEDLA 3D dla deweloperów?

Wybór firmy 3D – oferta dla dewelopera

 

Deweloperzy przygotowując się do sprzedaży inwestycji często zastanawiają się jak przedstawić swój obiekt, aby inwestycja była opłacalna. Niestety często błędnym kryterium wyboru firmy wykonującej wizualizacje osiedla 3D jest najniższa cena. Co zrobić, aby nie przepłacić a uzyskać wizualizacje najwyższej jakości?

 

Jest na to kilka sposobów:

  1. Nigdy nie wybieraj firmy, która daje najniższą cenę! Niestety jak to zwykle bywa – niska cena idzie w parze z niską jakością. Pamiętaj, że wizualizacje osiedla bądź budynku to wizytówka Twojej inwestycji. Warto zainwestować w nią nieco więcej, dzięki czemu inwestycja szybciej się sprzeda i zwróci wszelkie koszty.

Rozsądne ceny wizualizacji osiedli oraz dużych bloków mieszkalnych wahają się w granicach 2-3 tys. za komplet ujęć i model 3D.

  1. Sprawdź co otrzymasz w oferowanej cenie – Jeżeli jednak skusisz się na niską cenę koniecznie ustal z wykonawcą co wchodzi w skład oferowanej ceny. Często zleceniobiorcy nie informują inwestorów o dodatkowych opłatach np. za render w wysokiej rozdzielczości czy wykonanie modelu 3D. W naszej ofercie nie tylko otrzymasz pełny obiekt 3D, wizualizacje osiedla w wysokiej rozdzielczości oraz wizualizacje elewacji budynku na białym tle, ale również otrzymasz zniżkę na przygotowanie animacji i materiałów reklamowych.
  2. Ustal termin realizacji – Czas wykonania modelu 3D i wykonania wizualizacji nie powinien być dłuższy niż 2 tygodnie. Wydłużony czas realizacji może świadczyć o tym, że firma wykonująca zlecenie pracuje na nieodpowiednim sprzęcie lub jest niedoświadczona.
  3. Oceń jakość wizualizacji w portfolio – Jeżeli jesteś dobrym sprzedawcą to pewnie już wiesz, że sprzedając komuś dom nie sprzedajesz klientowi jedynie budynku lecz marzenia o własnym domu. Pamiętaj, ze tylko dzięki dobrym, fotorealistycznym wizualizacjom uzyskasz zachwyt inwestora i wzbudzisz w nim pragnie kupna domu. Aby klient mógł wyobrazić sobie siebie w nowym domu, wizualizacja musi odpowiadać jego oczekiwaniom. Nie łudź się, że „jakaś” wizualizacja „wystarczy”, aby klient kupił dom. Jeżeli chcesz zarobić na danej inwestycji wybieraj tylko firmy z mocnym portfolio i dobrymi ujęciami. Tylko dobrej jakości, fotorealistyczne wizualizacje pomogą ci osiągnąć planowane rezultaty.141
Wybierz najlepszą firmę od wizualizacji 3D

wyślij zapytanie na adres office@rooven.eu

chcesz wiedzieć więcej o naszej pracy?

KontaktKontakt

Oferta dla dewelopera

najlepsze WIZUALIZACJE 3D

Atrakcyjny pakiet wizualizacji 3D

Dla deweloperów posiadamy specjalne pakiety wizualizacji 3D, które swobodnie dopasujesz do potrzeb swojej inwestycji.

Szybkość i jakość

Wizualizacje wykonujemy w kilka dni roboczych dzięki czemu możesz szybciej rozpocząć reklamę i sprzedaż swojej inwestycji.

wizualizacje warszawa wykonane dla nowoczesnego budynku w stolicy
Budynki wielomieszkaniowe

Wizualizacje Warszawa – najlepsze wizualizacje dla stolicy

Warszawskie wizualizacje 3D - dlaczego nazywane są Świętym Graalem polskich grafików komputerowych? Wizualizacje Warszawa –…
wizualizacje budynków hotelowych
Budynki wielomieszkaniowe

Wizualizacje- opis i najważniejsze informacje

Wizualizacje Jakie wizualizacje wykonywane są najczęściej? Które ujęcia sprzedają się najlepiej? Poznaj popularne rodzaje i…
wizualizacje realistyczne
Budynki wielomieszkaniowe

Wizualizacje realistyczne – wizytówka każdej inwestycji

Wizualizacje realistyczne - Jakie cechy powinna zawierać dobra fotorealistyczna wizualizacje 3D? Czym odznaczają się wizualizacje…