Jak powinna wyglądać dobra cena wizualizacji 3D?

Cennik wizualizacji 3D . Dlaczego warto zainwestować w jakość?

 

Interesuje Cię aktualny cennik wizualizacji 3D na rynku polskim? Chcesz wiedzieć skąd bierze się cena, którą otrzymujesz w przesłanych ofertach?

Naukowo udowodniony jest fakt, ze 70% ludności na świecie jest wzrokowcami. Wzrokiem kupujemy, zakochujemy, pożądamy… nawet jedzenie lepiej smakuje jak jest pięknie podane, prawda? Dlatego przy przygotowywaniu oferty mieszkaniowej tak ważna jest dobra wizualizacja budynku. To ona kieruje wzrok przyszłego inwestora, i to ona decyduje o tym czy to właśnie ten dom jest spełnieniem jego marzeń czy nie.

Jedno jest pewne – pierwsze wrażenie można zrobić tylko raz. I to od Ciebie zależy teraz czy Twój inwestor zainteresuje się domem, który chcesz mu sprzedać. Wybieraj tylko fotorealistyczne wizualizacje wysokiej jakości, ponieważ inwestycje w nie to gwarancja zarobku i szybkiego zakończenia transakcji.

Spójrz na poniższe porównanie wizualizacji przygotowanych dla tego samego budynku. Która wizualizacja robi na Tobie lepsze wrażenie? Które ujęcie przyciąga wzrok, jest dynamiczne i fotorealistyczne? Porusz suwak w lewo i prawo i przekonaj się samodzielnie, dlaczego warto zainwestować w dobrej jakości wizualizacje 3d!

cennik wizualizacji 3d przedstawiający słabą jakość ujęcia cennik wizualizacji 3d dobrej jakości w dobrej cenie

Jak zatem rozpoznać dobre wizualizacje w rozsądnej cenie?

 

Przede wszystkim ostateczna cena wizualizacji zależy od:

  • przedmiotu renderingu – znaczący wpływ na ceny wizualizacji 3D ma przedmiot lub obiekt, który jest głównym źródłem renderowania. W przypadku wizualizacji budynków znaczenie ma wielkość i stopień skomplikowania bryły oraz otoczenia. Natomiast w przypadku wizualizacji wnętrz ważna jest powierzchnia pomieszczenia, ilość elementów we wnętrzu oraz stopień skomplikowania mebli i elementów wystroju. Zobacz jak otrzymać najlepsze ceny wizualizacji wnętrz 3D.
  • dostarczonych plików – bardzo często architekci pracują w programie AutoCAD, który nie generuje gotowych brył architektonicznych. Dlatego aby stworzyć wizualizację, renderowiec musi najpierw stworzyć bryłę budynku. Jest to zajęcie praco i czasochłonne, lecz może przydać się do późniejszego wykorzystania np. przy wykonywaniu animacji budynku.
  • poziomu fotorealizmu sceny – dobra wizualizacja to taka, którą trudno odróżnić od prawdziwego zdjęcia.  Niestety otrzymanie takiego efektu jest niezwykle pracochłonne i wymaga wybitnych. artystycznych zdolności.
  • ilości ujęć – przeważnie standardowe 2-3 ujęcia budynku wykonywane są w scenerii dziennej wśród zielonej roślinności. Jednak zawsze zachęcamy inwestorów do wykonania choć jednego ujęcia nocnego lub o zachodzie słońca. Takie ujęcia zawsze robią wrażenie na klientach i wzbudzają ich zainteresowanie.
  • poświęconego czasu i poprawek – każda zmiana zasugerowana przez klienta wymaga ponownego, pełnego wyrenderowania sceny. Dlatego najlepiej jest już na początku współpracy określić wymagania i ostateczny wygląd sceny.
  • ostatecznej rozdzielczości wizualizacji – im większa rozdzielczość, tym więcej czasu potrzebuje komputer aby przeliczyć scenę. Wizualizacje dużej rozdzielczości przeważnie wykorzystywane są do katalogów reklamowych, plakatów i banerów.

 

Wycena fotorealistycznych wizualizacji architektonicznych, produktowych czy reklamowych nie jest łatwa. Cennik wizualizacji 3D zależy od bardzo wielu czynników, które szczegółowo omawiane są jeszcze przed podjęciem zlecenia.

Teraz już wiesz, standardowy cennik wizualizacji 3D nie istnieje. Każde zlecenie jest inne, wymaga różnego nakładu czasu i pracy. Nie bez znaczenia są również zdolności i pracowitość osoby pełniącej funkcję grafika 3D. Dlatego aby poznać własny cennik wizualizacji 3D skontaktuj się z nami!

Zapytaj o ofertę na wizualizacje 3D

Wyślij zapytanie na : office@rooven.eu

Chcesz wiedzieć więcej o naszych wizualizacjach?

KontaktKontakt

Zobacz nasze najnowsze

WIZUALIZACJE 3D

Fotorealizm sceny

Doświadczenie w branży oraz najlepsze oprogramowanie do grafiki 3D pozwala nam stworzyć wysokiej jakości fotorealistyczne wizualizacje 3D.

Jakość i szybkość

Wysokiej jakości sprzęt do renderowania pozwala nam na szybką realizację wizualizacji 3D. Zapytaj o tryb wizualizacji EXPRESS!

wizualizacje domów osiedli i mieszkań
Budynki wielomieszkaniowe

Wizualizacje domów – 3 najpopularniejsze ujęcia inwestycji

Wizualizacje domów – najlepsza prezentacja 3D Twojego budynku! Każdy nabywca mieszkania ma inne potrzeby, oczekiwania…
Budynki wielomieszkaniowe

wizualizacje budynkow mieszkalnych

Wizualizacje Deweloperskie Warszawa Building Inspire Best Promo Salient Construction2020
tesla cybertruck wizualizacje czarna
Domy jednorodzinne

Tesla Cybertruck wizualizacje 3D – różne kolory auta

Tesla ogłosiła nadejście ery nowych super-samochodów. Te nowoczesne auta mają zelektryzować rynek dużych aut miejskich.…