Cena wizualizacji 3D - opis oferty, pakiety promocyjne, usługi abonamentowe

Zobacz nasze najczęściej wybierane pakiety ofertowe. Zamawiaj animacje, strony internetowe, elementy reklamowe i wizualizacje tanio oraz w specjalnej promocji dla Twojej inwestycji.

Zobacz również interaktywny cennik wizualizacji 3D

Pakiety promocyjne 3D

grafika 3D

WIZUALIZACJE 4+1

Zamów 4 wizualizacje dowolnego produktu , domu czy wnętrza a piątą otrzymasz gratis.

od 510zł/szt.

 

internet

STRONY WWW

W pakiecie z wizualizacjami 3D, stronę internetową możesz otrzymać z 10% rabatem.

od 3470zł

 

video

ANIMACJE 3D

Gdy zamawiasz u nas wizualizacje 3D, animację tego samego produktu czy domu, wykonamy za połowę ceny

od 23zł/sek

 

Nie czekaj i skorzystaj z promocji już teraz!

Kontakt

Interaktywny cennik wizualizacji 3D

NOWOŚĆ! Szacunkowy cennik wizualizacji 3D dla Twojej inwestycji

kosztorys

Sprawdź cenę wizualizacji

Potrzebujesz szybko wycenić wykonanie oprawy graficznej dla swojej inwestycji? Sprawdź nasz interaktywny cennik wizualizacji 3D!

Wybierając odpowiednie pozycje w kalkulatorze, łatwo oszacujesz koszt wykonania wizualizacji 3D. Wybierz również dodatkowe , interesujące cię dodatki jak karty lokalu, rzuty 3D a nawet funkcjonalną stronę internetową.

Cennik wizualizacji 3D

  • od 510zł za sztukę w pakiecie 5 wizualizacji
  • od 630zł za sztukę w pakiecie 3 wizualizacji

Zobacz cennik wizualizacji dla Twojej inwestycji

INTERAKTYWNY CENNIK

Cennik wizualizacji 3D . Dlaczego warto zainwestować w jakość?

 

Interesuje Cię aktualny cennik wizualizacji 3D na rynku polskim? Chcesz wiedzieć skąd bierze się cena, którą otrzymujesz w przesłanych ofertach?

Naukowo udowodniony jest fakt, ze 70% ludności na świecie jest wzrokowcami. Wzrokiem kupujemy, zakochujemy, pożądamy… nawet jedzenie lepiej smakuje jak jest pięknie podane, prawda? Dlatego przy przygotowywaniu oferty mieszkaniowej tak ważna jest dobra wizualizacja budynku. To ona kieruje wzrok przyszłego inwestora, i to ona decyduje o tym czy to właśnie ten dom jest spełnieniem jego marzeń czy nie.

Jedno jest pewne – pierwsze wrażenie można zrobić tylko raz. I to od Ciebie zależy teraz czy Twój inwestor zainteresuje się domem, który chcesz mu sprzedać. Wybieraj tylko fotorealistyczne wizualizacje wysokiej jakości, ponieważ inwestycje w nie to gwarancja zarobku i szybkiego zakończenia transakcji.

Spójrz na poniższe porównanie wizualizacji przygotowanych dla tego samego budynku. Która wizualizacja robi na Tobie lepsze wrażenie? Które ujęcie przyciąga wzrok, jest dynamiczne i fotorealistyczne? Porusz suwak w lewo i prawo i przekonaj się samodzielnie, dlaczego warto zainwestować w dobrej jakości wizualizacje 3d!

cennik wizualizacji 3d przedstawiający słabą jakość ujęcia cennik wizualizacji 3d dobrej jakości w dobrej cenie

Jak zatem rozpoznać dobre wizualizacje w rozsądnej cenie?

 

Przede wszystkim ostateczna cena wizualizacji zależy od:

  • przedmiotu renderingu – znaczący wpływ na ceny wizualizacji 3D ma przedmiot lub obiekt, który jest głównym źródłem renderowania. W przypadku wizualizacji budynków znaczenie ma wielkość i stopień skomplikowania bryły oraz otoczenia. Natomiast w przypadku wizualizacji wnętrz ważna jest powierzchnia pomieszczenia, ilość elementów we wnętrzu oraz stopień skomplikowania mebli i elementów wystroju. Zobacz jak otrzymać najlepsze ceny wizualizacji wnętrz 3D.
  • dostarczonych plików – bardzo często architekci pracują w programie AutoCAD, który nie generuje gotowych brył architektonicznych. Dlatego aby stworzyć wizualizację, renderowiec musi najpierw stworzyć bryłę budynku. Jest to zajęcie praco i czasochłonne, lecz może przydać się do późniejszego wykorzystania np. przy wykonywaniu animacji budynku.
  • poziomu fotorealizmu sceny – dobra wizualizacja to taka, którą trudno odróżnić od prawdziwego zdjęcia.  Niestety otrzymanie takiego efektu jest niezwykle pracochłonne i wymaga wybitnych. artystycznych zdolności.
  • ilości ujęć – przeważnie standardowe 2-3 ujęcia budynku wykonywane są w scenerii dziennej wśród zielonej roślinności. Jednak zawsze zachęcamy inwestorów do wykonania choć jednego ujęcia nocnego lub o zachodzie słońca. Takie ujęcia zawsze robią wrażenie na klientach i wzbudzają ich zainteresowanie.
  • poświęconego czasu i poprawek – każda zmiana zasugerowana przez klienta wymaga ponownego, pełnego wyrenderowania sceny. Dlatego najlepiej jest już na początku współpracy określić wymagania i ostateczny wygląd sceny.
  • ostatecznej rozdzielczości wizualizacji – im większa rozdzielczość, tym więcej czasu potrzebuje komputer aby przeliczyć scenę. Wizualizacje dużej rozdzielczości przeważnie wykorzystywane są do katalogów reklamowych, plakatów i banerów.

Wycena fotorealistycznych wizualizacji architektonicznych, produktowych czy reklamowych nie jest łatwa. Cennik wizualizacji 3D zależy od bardzo wielu czynników, które szczegółowo omawiane są jeszcze przed podjęciem zlecenia.

Teraz już wiesz, standardowy cennik wizualizacji 3D nie istnieje. Każde zlecenie jest inne, wymaga różnego nakładu czasu i pracy. Nie bez znaczenia są również zdolności i pracowitość osoby pełniącej funkcję grafika 3D. Dlatego aby poznać własny cennik wizualizacji 3D skontaktuj się z nami na office@rooven.eu.

Pakiety abonamentowe na usługi graficzne 3D

Opieka grafika komputerowego i designera w jednym abonamencie? Teraz to możliwe! Wybierz jeden z dowolnych pakietów firmowych i wykonuje najlepsze prace graficzne dla swojej inwestycji.

wygoda

KOMFORT

35h pracy grafika komputerowego/designera/ projektanta

990zł/mc

 

wygoda

PLUS

90h pracy grafika komputerowego/designera/ projektanta

2490zł/mc

 

wygoda

PREMIUM

170h pracy grafika komputerowego/designera/ projektanta

4870zł/mc

 

Zobacz jakie usługi wchodzą w skład obsługi abonamentowej 3D

Zobacz abonament

Gotowe wizualizacje 3D w 24h !

NOWOŚĆ! Gotowe aranżacje otoczenia dla wizualizacji architektonicznych już za 150zł dostępne w ciągu 24h!

Gotowe wizualizacje 3D

Gotowe scenerie dla wizualizacji budynków - tanio i 24h!

Masz gotowy model budynku 3D i chcesz wykonać fotorealistyczne wizualizacje 3D? Skorzystaj z oferty na gotowe otoczenie dla domów i osiedli mieszkaniowych. Wybierz jedną z gotowych aranżacji ogrodów i otoczenia w lesie lub nad jeziorem a my wykonamy fotorealistyczne wizualizacje 3D 350zł/szt. oraz nawet w 24h.

Zobacz więcej

 

Zobacz niektóre z naszych realizacji:

wizualizacje osiedla domów z ludźmi radosne wizualizacje deweloperskie
Uncategorized

Wizualizacje deweloperskie – reklama budowy

Wizualizacje deweloperskie Wizualizacje deweloperskie służą do fotorealistycznej prezentacji inwestycji. Ujęcia przedstawiają domy oraz budynki z…
wizualizacje jesienne budynek dom osiedle jesień 3D
Uncategorized

Wizualizacje jesienne domów, mieszkań i osiedli

ARCHITEKTONICZNE WIZUALIZACJE JESIENNE Polska złota jesień jest piękna. Prezentuje kolorowe drzewa, spadające liście oraz ostatnie…
wizualizacja sferyczna budynku domu jednorodzinnego wizualizacje panoramiczne
Animacje 3d

Wizualizacje panoramiczne – wewnętrzne i zewnętrzne

Wizualizacje panoramiczne Wizualizacje panoramiczne inaczej zwane są sferycznymi. Takie ujęcia pozwalają na dowolny obrót kamerą…