Najczęściej wybierane fotorealistyczne wizualizacje architektoniczne

WIZUALIZACJE ZWIĘKSZAJĄCE SPRZEDAŻ INWESTYCJI

 

Deweloperzy przygotowując się do sprzedaży inwestycji często zastanawiają się jak przedstawić swój obiekt, aby inwestycja była opłacalna. Wśród firm wykonujących fotorealistyczne wizualizacje tylko Rooven gwarantuje kompleksowe podejście do realizowanej inwestycji. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w branży architektonicznej, pomożemy Ci stworzyć doskonałe materiały sprzedażowe.

Jakie ujęcia gwarantują lepszą sprzedaż:

  1. Główne ujęcie budynku– Jego podstawową funkcją jest pokazanie całości bądź części inwestycji. Niezwykle ważne jest tu ustawienie kamery i odpowiedni kadr ujęcia. Istnieje kilka sposobów na odpowiedni dobór i wykonanie ujęcia tak, aby obiekt dostarczało emocji i niosło ze sobą własną historię:

– ciepłe barwy- wizualizacje główne powinny przedstawiać budynek w ciepłych, letnich barwach. Odcienie wschodzącego słońca wprowadzają przyjemny nastrój urlopowego wypoczynku w nowym domu.

– świeża, wiosenna roślinność- otoczenie budynku jest równie ważne jak jego wnętrze. Dlatego do wykonywania ogrodów i terenów inwestycji używamy soczysto zielonej roślinności i barwne kwiaty. Dobrze kojarzy się również rozciągający się gdzieniegdzie las lub sadzawki wodnej

Pozostaje jeszcze jedno ważne pytanie- czy umieszczać fotografie ludzi na wizualizacji? Wielu deweloperów jest zdania, że umieszczenie ludzi na wizualizacji podnosi sprzedaż. Otóż niekoniecznie! Wykonanie dobrej, fotorealistycznej wizualizacji z postaciami ludzi jest niezwykle trudne. Należy odpowiednio dostosować proporcje postaci, dopasować do kolorystyki otoczenia oraz ustawić cienie i odbicia. Wymaga to ogromnego doświadczenia grafika oraz renderowca. Pobieżnie wykonana wizualizacja z wklejonymi ludźmi będzie wyglądała sztucznie lub nawet zabawnie. Firma Rooven dzięki swojemu doświadczeniu jest w stanie sprostać każdemu ujęciu. Gwarantujemy pełny fotorealizm sceny i efekt prawdziwego zdjęcia. Jednak w niektórych ujęciach rekomendujemy wykonanie czystej wizualizacji aby nie rozpraszać wzroku odbiorcy.

  1. Ujęcia detaliczne – podkreślające zalety inwestycji. Na takich ujęciach warto pokazać np. plac zabaw dla dzieci, kącik Zen czy osiedlowy basen. Ujęcia detaliczne są przeważnie bardzo kontrastowe i podkreślają walory inwestycji pokazując swoje piękno.
  2. Wizualizacje specjalne– są dopełnieniem materiału marketingowego i elementem przyciągającym wzrok. Fotorealistyczne wizualizacje specjalne wykonywane są dla określonego otoczenia jak np.:

– zachód lub wschód słońca

– noc z odpowiednim oświetleniem budynku

– różne pory roku – w szczególności wizualizacje zimowe i jesienne.

  1. Wizualizacje wnętrz – dopełnieniem każdej inwestycji jest pokazanie wnętrza mieszkania lub domu. Dzięki wizualizacjom wnętrz przyszli mieszkańcy mogą lepiej zobrazować sobie wnętrze każdego z pomieszczeń. Jest to również dla nich wygodna wskazówka – jak stylowo urządzić wnętrze. Fotorealistyczne wizualizacje wnętrz zwiększają sprzedaż inwestycji i są doskonałą wizytówką firmy.
oferta na fotorealistyczne wizualizacje 3D

Skontaktuj się z nami na office@rooven.eu

chcesz wiedzieć więcej o naszej pracy?

KontaktKontakt

fotorealistyczne

WIZUALIZACJE 3D

Fotorealizm

Wizualizacje 3D tworzymy z dbałością o detale i fotorealizm sceny. Efektem końcowym są wysokiej jakości wizualizacje do złudzenia przypominające prawdziwe zdjęcie.

Różnorodność

Wizualizacje powstają w różnych kategoriach i ujęciach. Wybierz odpowiednią scenerię i kolorystykę dla swojej inwestycji.

wizualizacje tapet sypialnia
wizualizacje wnętrz

Wizualizacje tapet – oferta dla producentów tapet

Wizualizacje tapet  - Jakie ujęcia warto wykonać i jak przedstawić swój produkt? Wyobraźnia inwestorów odnośnie…
wizualizacje halloween ze szkieletem i domem
wizualizacje produktowe

Wizualizacje Halloween – cukierek albo psikus w wersji 3D!

Najlepsze wizualizacje na Halloween od Rooven INT Halloween nadciąga a wraz z nim straszne duchy,…
wizualizacja 3d armatury łazienkowej
Uncategorized

Wizualizacje produktów – wizytówka 3D Twojej inwestycji

Wizualizacje produktów – profesjonalna wizytówka 3D Twojej inwestycji Stworzyłeś innowacyjny przedmiot, który wymaga zaprojektowania bryły…