Skip to main content

Strona internetowa osiedla - co może zawierać?

Możliwości jest wiele, wybierz najlepsze dla swojej inwestycji

Wybierz elementy, które chcesz aby zawierała strona internetowa osiedla. Wybrane moduły spisz i wyślij do nas z prośbą o wycenę. Ofertę otrzymasz w ciągu 24h!

wizualizacje domów na nowoczesnym osiedlu
strona internetowa osiedla rzut mieszkania i galeria

STRONA GŁÓWNA

Jak mówią ” pierwsze wrażenie można zrobić tylko raz” dlatego bardzo ważne jest profesjonalne wykonanie głównej strony inwestycji. Strona internetowa osiedla powinna być intuicyjna, łatwa w obsłudze i przystępna dla klientów w różnym wieku.

Przygotowana przez nas strona internetowa osiedla może zawierać następujące elementy:
– menu w 6 różnych konfiguracjach wyglądu
– duże, panoramiczne zdjęcie prezentujące osiedle
– wyszukiwarka inwestycji w dwóch wariantach
– ikonografika przedstawiająca zalety domów
– opis osiedla i zalety mieszkania w inwestycji
– opis i zalety technologii i jakości budowy
– przykładowe domy, galeria wizualizacji zewnętrznych i wnętrz
– formularz kontaktowy
– opis zespołu sprzedaży i doradcy kredytowego,
– opinie klientów
– video przedstawiające inwestycję lub spacer wirtualny po domu
– w pełni responsywna oraz zoptymalizowana pod urządzenia mobilne

Zobacz przykład

WYSZUKIWARKA

Podczas sprzedaży nieruchomości ważna jest również prosta i sprawnie działająca wyszukiwarka. W naszym szablonie proponujemy wykonanie jednej z 3 podstawowych wersji wyszukiwania idealnego domu:

  1. Mapa inwestycji – To najbardziej popularna i najchętniej obsługiwana wyszukiwarka domów i mieszkań. Aby była wygodna zarówno dla użytkownika jak i osoby zarządzającej osiedlem, tworzymy specjalną wizualizację z widoku „lotu ptaka”. Dobrze wykonana wizualizacja 3D powoduje, że pineski z oznaczeniem domów nie nachodzą na siebie a widok jest przejrzysty i wygodny w użytkowaniu. Używając wcześniej wspomnianych pinesek, zaznaczamy status nieruchomości oraz dajemy użytkownikowi możliwość zagłębiania się w szczegóły oferty.
  2. Tradycyjna wyszukiwarka– To łatwy w obsłudze i użytkowaniu sposób znajdowania inwestycji. To Ty wybierasz pola po których użytkownik może znaleźć swój wymarzony dom. Najczęściej wybierane pola to: ilość pomieszczeń, powierzchnia czy cena nieruchomości. Możemy pozostawić również użytkownikowi szerszy sposób wyszukiwania dzięki wyszukiwaniu zaawansowanemu.
  3. Strona prezentacyjna – przy małych inwestycjach lub powtarzalnych domach, warto rozważyć prosty sposób prezentacji karty lokalu bez zagłębiania się w wyszukiwanie. Wykonujemy jedną stronę, na której użytkownik może poznać wszystkie szczegóły dotyczące inwestycji.
Zobacz przykład
strona www dla deweloperów wyszukiwarka domów
strona internetowa osiedla rzut mieszkania i galeria

OPIS INWESTYCJI

Ważną częścią prezentacji osiedla jest strona opisująca wybrany dom lub mieszkanie dla przyszłego inwestora. Wykonane przez nas strony internetowe zakładają możliwość swobodnej modyfikacji danych nieruchomości.

Wśród dostępnych modułów są między innymi:
– 4 różne możliwe widoki głównych zdjęć prezentujących osiedle,
– modyfikowalny formularz kontaktowy
– opis klasy energooszczędności budynku
– multimedialna galeria wizualizacji domu i wnętrz
– video prezentujące osiedle, domy i mieszkania
– VR- czyli spacer wirtualny po wnętrzu lub otoczeniu budynku
– rzuty mieszkań oraz możliwość pobrania kartu lokalu w pliku PDF
– możliwość zaznaczania nieruchomości jako „ulubionych”
– ładna ikonografika przedstawiająca najważniejsze zalety domu i osiedla.

Zobacz przykład

GALERIA

Wizualizacje prezentujące domy, mieszkania i osiedla to nasza specjalność! Dlatego warto zamówić wizualizacje 3D i stronę www w jednym miejscu. Strona internetowa osiedla powinna zawierać bogatą i ciekawą galerię. Najpopularniejsze elementy galerii to:

Wizualizacje 3D – aby strona internetowa była ciekawa i przyciągała wzrok przyszłych inwestorów, wizualizacje powinny być ciepłe i przyjazne dla oka. Warto aby oprócz standardowych wizualizacji pokazujących front i tył budynku , w galerii znalazły się również np. wizualizacje z lotu ptaka ( niezbędne do interaktywnej mapy wyszukiwania), wizualizacje z detalem ( np. zbliżeniem na taras) oraz wizualizacje przedstawiające zalety osiedla( jak np. duży plac zabaw czy prywatny parking dla gości).

Wizualizacje wnętrz– obecnie wizualizacje wnętrz są nieodzownym elementem prezentacji wybranych lokali. Warto pokazać ładne, jasne wnętrza, które zachęcają do zapoznania się z ofertą domu.

Rzuty pomieszczeń– to prezentacja karty lokalu i rozkładu pomieszczeń w domu czy mieszkaniu. Moze być wykonania jako rysunek 2D lub w trójwymiarze jako rzut 3D.

Spacer wirtualny– to coraz popularniejszy sposób prezentacji inwestycji. Spacer może odbywać się po wnętrzu mieszkania lub jako wędrówka dookoła budynku. Warto przejrzeć również ofertę animacji 3D prezentujących najważniejsze zalety osiedla. Takie materiały przyciągają wzrok klienta i s a nieodzownym materiałem promującym osiedle w internecie czy na targach budowlanych.

 

strona internetowa osiedla galeria wizualizacji 3D

Zobacz przykładowy cennik stron www osiedli

Interesuje Cię cena wykonania strony internetowej dla Twojej inwestycji? A może chcesz skorzystać ze specjalnej oferty na zakup wizualizacji 3D wraz ze stroną www?

wizualizacja architektoniczna otoczenie domu jednorodzinnego na osiedlu
Skorzystaj z pakietu wizualizacji 3D i strony www

Chcesz otrzymać korzystną ofertę na stronę swojej inwestycji?

Napisz do nas!

KontaktKontakt