Skip to main content

Interaktywna mapa osiedla domów i mieszkań

Jaki jest najlepszy sposób prezentacji domów i mieszkań na sprzedaż? Jak zaprezentować inwestycję aby zwiększyć zainteresowanie potencjalnych inwestorów?

Obecnie najpopularniejszym sposobem poszukiwania inwestycji jest interaktywna mapa osiedla. Taka mapa posiada wiele zalet docenianych zarówno dla kupujących jak i dla osób zarządzających inwestycją. Do najważniejszych zalet tego rozwiązania zaliczyć można:

  • jeden obraz mówi więcej niż tysiąc słów – trendy pokazują, ze coraz więcej osób poszukuje produktów na podstawie doznań wzrokowych. Idąc naprzeciw tym oczekiwaniom, warto zadbać o odpowiednią oprawę graficzną inwestycji. Dlatego oprócz fotorealistycznych wizualizacji i animacji 3D dla inwestycji warto wykonać interaktywną mapę wyszukiwań. Na takiej mapie najlepiej widać, które domy/mieszkania są jeszcze w sprzedaży. Po kliknięciu w obraz klient może poznać szczegóły oferty lub skontaktować się z działem obsługi.
  • ludzie lubią klikać! – czy są jeszcze ludzie, którzy kochają studiować tabelki, wykresy i skomplikowane szablony…. ? Obecne zachowania konsumentów pokazują, że najchętniej korzystaj ą oni z prostych, klikalnych grafik i obrazów. Być może wynika to z ciągle rosnącej popularności urządzeń mobilnych, smartfonów i tabletów. Dlatego profesjonalnie przygotowana wizualizacja z klikalnymi elementami zawsze wygra z prostą tabelą wypełnioną liczbami.
  • efektowne, soczyste kolory zachęcają do zagłębienia się w ofertę – wykorzystując nasze doświadczenie w tworzeniu wizualizacji 3D, przygotujemy najlepszą mapę prezentującą osiedle.

W jaki sposób można zaprezentować inwestycje na interaktywnej mapie osiedla?

  • markety o różnych kolorach – do oznaczeń na osiedlu można wykorzystać markery o 3 kolorach oznaczające domy/mieszkania : wolne, sprzedane i zarezerwowane. To daje pełen obraz osiedla a statusy zmieniają się dynamicznie w zależności od obłożenia i zainteresowania klientów. To popularny sposób oznaczeń mapy lecz wymaga więcej uwagi ze strony osoby zarządzającej , która sumiennie musi zmieniać statusy mieszkań i aktualizując ofertę sprzedaży. Dodatkowo markery zajmują sporą część mapy dlatego przy małych osiedlach i niedużych domach warto zaznaczać jedynie wolne budynki.
  • widoczne tylko wolne domy/mieszkania– interaktywna mapa osiedla może również zawierać  jedynie oznaczone budynki w aktualnej sprzedaży. Wtedy marker znajduje się tylko na inwestycji ze statusem „wolny”. Taka opcja jest szczególnie polecana dla niedużych osiedli z małymi domami.

Poniżej znajduje się interaktywna mapa osiedla z oznaczonymi kondygnacji mieszkań. Czysta forma wizualizacji zachęca do zagłębienia się w szczegóły oferty.

[apartament]

Chcesz skorzystać z oferty? Skontaktuj się z nami!

Zamów pakiet wizualizacji 3D ze stroną www i interaktywną wyszukiwarką inwestycji. Zamawiając wszystkie materiały reklamowe w jednym miejscu, masz gwarancję niskiej ceny i szybkiej realizacji. Wykonane grafiki i elementy prezentacji wizualnej są spójne ze sobą, wyglądają nowocześnie oraz są wygodne w użytkowaniu.