Skip to main content

wizualizacje łazienek

wizualizacja łazienki

Wizualizacje łazienek – przewodnik po stylach oraz sposobach aranżacji

Jesteś producentem mebli i chcesz zwiększyć sprzedaż swoich produktów? A może rozpoczynasz swoją przygodę z biznesem aranżacyjnym i chcesz zacząć sprzedawać zanim ruszy finalna produkcja ? Zobacz nasz krótki poradnik z którego dowiesz się jakie wizualizacje mebli 3D powinieneś wykonać.

Wizualizacje łazienki w stylu nowoczesnym

Ten styl króluje już od paru ładnych lat. Wszystko przez to, że styl nowoczesny skłania się do traktowania funkcjonalności miejsca jako wartości nadrzędnej.

Stylu modern, to głównie na stonowane barwy, takie jak czerń, szarość czy biel. W celu ożywienia stylizacji, możemy zdecydować się na dodatki w mocniejszym kolorze z podstawowej palety barw ale również w stonowanej tonacji. Ta ograniczona kolorystyka w połączeniu z zamiłowaniem do stosowania prostych linii, ma nam pomóc wykreować przejrzyste i nieprzekombinowane wnętrze. Pomocny okaże się również umiar w korzystaniu z dekoracji.

Na przykładowej aranżacji widać bardzo duże lustro, które powiększa pomieszczenie oraz podświetloną od spodu umywalkę. W tej łazience znalazło się miejsce na dużą prostą wannę, która pasuje do stylu nowoczesnego.

wizualizacja łazienki

Wizualizacje 3d łazienki w stylu tradycyjnym

Styl tradycyjny to głównie na ciepłe i żywe barwy, takie brąz, żółć, zieleń, złoty kolor, srebro . Prostota i funkcjonalność rozwiązań pozwalają utrzymywać porządek. Dużą rolę odgrywają wyeksponowane różnego typu elementy do przechowywanie – pojemniki, puszki, kosze, czy szklane słoje.

Na widocznej aranżacji jest zastosowane panoramiczne szerokie lustro, które powiększa pomieszczenie. W tej łazience znalazło się miejsce na dwie umywalki w owalnym kształcie obok, których stoją lampiony. Od spodu blat został zabudowany białymi błyszczącymi frontami. Jako głównym motyw łazienki został zastosowane srebrne płytki, które odbijają światło i potęgują wrażenie przesytu i komfortu.

Wizualizacje łazienki w stylu minimalistycznym

Coraz bardziej popularny na Zachodzie styl minimalistyczny cechuje przede wszystkim ograniczenie liczby mebli i przedmiotów w pomieszczeniach. Oznacza to, że w łazience jest tylko wanna, ubikacja, umywalka i najpotrzebniejsze rzeczy. W minimalistycznych wnętrzach stosuje się meble o geometrycznych kształtach (najczęściej kształtach podstawowych: kwadrat, trójkąt, koło), a także kąty proste. Powierzchnie mebli są gładkie, np. meble kuchenne bez uchwytów czy zdobień. Styl minimalistyczny wykorzystuje głównie stonowane kolory, czyli takie, które „nie krzyczą”, np. kolory natury, ale także biele jak w zastosowanej widocznej aranżacji obok.

.

Wizualizacje łazienki w stylu glamour

Styl glamour jest jednym z najpopularniejszych w aranżacjach wnętrz – pełen blasku, szyku, elegancji i luksusu. Na wizualizacji dominuje kolor biały oraz jasny fiolet aby podkreślić styl i elegancje. Bardzo wyrazista wanna w organicznych kształtach dodaje do stylu. W przypadku naszej aranżacji styl glamour przechodzi w nowoczesny styl.

Wizualizacje łazienki w stylu współczesnym

Doskonałym uzupełnieniem prezentacji mebla jest krótka animacja 3D. Wykonanie krótkiego lecz treściwego filmu podniesie prestiż Twojej firmy oraz podkreśli luksusowy styl produktu.

Na animacji można w wygodny sposób zaprezentować zalety funkcjonalne mebla takie jak wysuwana funkcja spania w kanapie, specjalne szafki w kuchni czy mobilny stolik kawowy. Jeżeli zaprojektowany przez Ciebie mebel posiada takie funkcje, zapytaj koniecznie o wycenę animacji 3d!

Zobacz również nasz kanał na YouTube, na którym prezentujemy wysokiej jakości animacje 3D.

Prestiż

Animacje 3D dla swoich mebli posiadają tylko prestiżowe marki. Dołącz do nich i zwiększ zyski z inwestycji!

Prezentacja

Pokaż swoim klientom produkt z każdej strony w kilka sekund.

Walory użytkowe

Zaprezentuj klientowi wyjątkowe zalety mebla, funkcje dodatkowe lub walory użytkowe niedostępne u konkurencji.

Najlepsze wizualizacje mebli 3D

Chcesz otrzymać korzystną ofertę?

skontaktuj się z nami!

kontaktkontakt

Zobacz nasze najnowsze wizualizacje mebli 3D

wizualizacje sofy we wnętrzu
Uncategorized

Wizualizacje mebli w różnych kolorach

Wizualizacje mebli w różnych kolorach Wizualizacje mebli 3D to popularny sposób prezentacji różnego rodzaju produktów…
wizualizacje rzeczy produktow przedmiotów 3d łazienka
wizualizacje materiałów reklamowych

Wizualizacje rzeczy, produktów, przedmiotów – 3D

Wizualizacje rzeczy, przedmiotów i dowolnych produktów Jesteś producentem lub właścicielem firmy produkującej przedmioty sprzedawane w…
wizualizacje nowoczesnej wiaty garazowej
Domy jednorodzinne

Wizualizacje wiaty garażowej – zobacz 3 realizacje

Wizualizacje wiaty garażowej i garażu Rozpoczynasz sprzedaż nowej linii wiat garażowych? A może chcesz poszerzyć…
Rooven

Author Rooven

Fotorealistyczne wizualizacje 3D, animacje i spacery wirtualne.

More posts by Rooven