Skip to main content

Wizualizacje drogowe i animacja 3D

By 12 sierpnia 2022Animacje 3d
animacja przebudowy dróg i ulic

Wizualizacje drogowe zostały przygotowane dla projektu przebudowy istniejące struktury ulic. Animacja przedstawia ujście ulic wraz z chodnikami i ścieżkami rowerowymi. Prowadząc obserwatora wzdłuż nowych ulic pokazuje nowo powstałe rondo. Nad rondem zaprojektowano kładkę dla ruchu tramwajowego. Wejście na kładkę odbywa się po schodach usytuowanych na jej bokach. Przystanek jest zadaszony dając schronienie dla czekających na tramwaj pasażerów.

Wzdłuż oraz dookoła ronda i ulic zaprojektowana została niska zieleń. Nasadzenia są różnorodne zawierając zarówno niskie krzewy jak i rośliny kwitnące.

Wizualizacje drogowe zostały wykonane w oparciu o projekt wykonawczy. Zawierają szczegóły projektowe i są zgodne z wytycznymi zamawiającego. Skomplikowany układ dróg pokazany jest na animacji w sposób prosty i przyjemny dla oka. Stanowi przykład realizacji prac drogowych i wskazówki dla ekipy budowlanej. Dzięki animacji mieszkańcy miasta mogą zobaczyć sposób nowego zagospodarowania dróg oraz transportu publicznego.

Zobacz poniższą animację i zapytaj o ofertę na pakiet prezentacyjny dla swojej inwestycji

Animacja przebudowy dróg

Zobacz inne realizacje

wizualizacja na zdjęciu z drona warszawa i okolice
Dron

Wizualizacja na zdjęciach

Wizualizacja na zdjęciach z drona W naszej ofercie oprócz fotorealistycznych wizualizacji 3D wykonanych całkowicie komputerowo,…
zdjęcia z drona -warszawa i okolice wizualizacje 3d na zdjęciach
bezzałogowe statki powietrzne

Profesjonalne zdjęcia z drona – Warszawa

Fotografia i filmowanie Inspekcje i monitorowanie Dostawa Poszukiwanie i ratownictwo Badania i eksploracja Rozrywka i…
wizualizacje 3d

Zalety wizualizacji 3D dla Architektury

Wizualizacja architektury 3D Wizualizacja 3D w architekturze: Unikalne zalety przekładające się na doskonałe zaprezentowanie projektów…
Rooven

Fotorealistyczne wizualizacje 3D, animacje i spacery wirtualne.