Wizualizacje 3D produktów – doniczek polskiej marki

By 24 października 2018wizualizacje produktowe

Wizualizacje 3D zostały wykonane dla firmy produkującej doniczki i osłonki dla roślin. Ujęcia ukazują donice w codziennym otoczeniu oraz wnętrzu odpowiednim dla rodzaju donicy. Każda z donic wymagała wykonania bryły 3D zgodne z projektem i szkicami projektanta. Wizualizacje przedstawiają donice w różnych miejscach oraz sceneriach. Do dyspozycji projektantów 3D były zarówno donice zewnętrzne jak i wewnętrzne. Każda z donic posiada zasadzoną w niej roślinę, która odpowiada realnym standardom wzrostu i kolorystyki. Znaczenie ma również umiejscowienie donic i rośliny w taki sposób aby zapewnić realną potrzebę rośliny na naturalny dostęp światła.

Wysokiej jakości wizualizacje 3D przyciągają wzrok potencjalnego klienta oraz decydują o sukcesie sprzedaży produktu do masowego odbiorcy. Szczególnie na etapie projektowania i wykonania prototypu.

Jeżeli jesteś zainteresowany wykonaniem wizualizacji 3D do podobnego produktu, skontaktuj się z nami! Opracujemy specjalną ofertę dopasowaną do Twojego biznesu oraz potrzeb Twoich klientów.

Rooven

Author Rooven

Fotorealistyczne wizualizacje 3D, animacje i spacery wirtualne.

More posts by Rooven

Leave a Reply