Skip to main content
wizualizacje 3d Bydgoszcz

Wizualizacje 3D osiedla w Bydgoszczy

Planujesz nową inwestycję deweloperską w Bydgoszczy i okolicach? Zobacz wizualizacje 3D osiedla wykonanego dla znanego dewelopera na terenie Zielonki.

Poniższa galeria zawiera wizualizacje 3D wykonane dla dewelopera działającego na rynku w Bydgoszczy i okolicach. To niewielkie osiedle to już 3 inwestycja , której mieliśmy przyjemność przygotować oprawę graficzną. Oprócz wizualizacji zewnętrznych dla inwestycji zostały wykonane również rzuty pomieszczeń oraz uniwersalne karty lokalu.

Pierwszy plan wizualizacji 3D przedstawia osiedle domów od strony frontowej. Prosty i nowoczesny kształt budynku bliźniaczego powielony został wzdłuż drogi dojazdowej. Otoczenie budynków nawiązuje kolorystycznie do elewacji stanowiąc spójną całość całej koncepcji. Lekko zgaszona zieleń krzewów i traw pasuje do grafiku i bieli występującej na elementach budynku. Perspektywa kamery w tym ujęciu skupiona jest na jednym z bliźniaków, pokazując również fragment drugiego budynku stanowiącego osiedle.

Osiedle 3D składało się z dwóch typów budynków : domu wolnostojącego oraz dwóch bliźniaków. Każdy z typów brył 3D został pokazany na osobnym ujęciu kamery. Wizualizacja ogrodowa bliźniaków prezentuje osiedle w perspektywie całego osiedla. Kamera skupiona jest na elementach wypoczynkowych ogrodu oraz możliwości przyjemnego spędzenia w nim czasu. Otaczająca roślinność jest dobrze dobrana tak aby w subtelny sposób podkreślić walory estetyczne budynków. Kolejna wizualizacja ogrodu przedstawia budynek wolnostojący. Do ujęć dodano ludzi oraz meble ogrodowe. Taki zabieg stanowi dodanie elementu żywego na wizualizacji dzięki któremu klientowi łatwiej utożsamić się z posiadaniem własnego domu.

Ostatnie wizualizacje 3D Bydgoszcz, to pokazanie osiedla z góry z tzw. perspektywy drona lub ptaka. To ujęcie obowiązkowe przy wykonywaniu mapy interaktywnej i nawigatora mieszkań na stronie internetowej.

wizualizacje osiedla Bydgoszcz
wizualizacje 3d Bydgoszcz
wizualizacje osiedla Bydgoszcz
wizualizacja 3d bydgoszcz osiedle domu jednorodzinne

Chcesz wykonać podobne wizualizacje 3D?

Zobacz inne realizacje

nawigator mieszkań i domów dla dewelopera
strona internetowa dewelopera

Nawigator mieszkań i domów

Internetowy nawigator mieszkań i domów Planujesz wykonać nową stronę internetową dla swojej inwestycji? Chcesz aby…
wizualizacje 3d Bydgoszcz
wizualizacje 3d

Wizualizacje 3D Bydgoszcz

Wizualizacje 3D osiedla w Bydgoszczy Planujesz nową inwestycję deweloperską w Bydgoszczy i okolicach? Zobacz wizualizacje…
wizualizacja sauny obok domu na dzialce
wizualizacje produktowe

Wizualizacje sauny

Fotorealistyczne wizualizacje sauny Jesteś producentem saun lub innych, drewnianych zabudować do ogrodu? Zobacz jakie materiały…
Rooven

Author Rooven

Fotorealistyczne wizualizacje 3D, animacje i spacery wirtualne.

More posts by Rooven