Skip to main content

Wizualizacja koncepcji 3D

By 23 listopada 2022wizualizacje 3d

rooven int logotyp

Wizualizacja koncepcji 3D

Wizualizacja to doskonały sposób prezentacji dowolnych koncepcji inwestycyjnych. Może przedstawiać różne warianty np. brył architektonicznych czy dowolnych rzeczy powstających w fabrykach. Zobacz przykłady wizualizacji koncepcyjnych wykonanych w naszej pracowni 3D.

1. Wizualizacja koncepcji 3D budynku– to doskonały sposób prezentacji dostępnych wersji budynku. Na wizualizacji możemy przedstawić różne rodzaje tego samego budynku. Różnice w bryle mogą wynikać z rodzaju i wielkości otworów okiennych i drzwiowych czy z różnego rodzaju dachu. Wizualizacje koncepcyjne budynków najczęściej przedstawiane są w formie czystej, białej karty bez otoczenia. Lecz na życzenie możemy wykonać również wizualizacje koncepcji architektonicznych w naturalnym otoczeniu budynku.
2. Wizualizacja koncepcji elewacji– na wizualizacji budynku możemy pokazać również różne style wykończenia elewacji. Możemy stworzyć dowolną ilość koncepcji przedstawiających różne odsłony tego samego budynku. Zmianie może ulegać zarówno struktura tynku, jego kolor jak również dowolne materiały.
3. Wizualizacja koncepcji 3D produktu– Posiadasz wstępną koncepcję swojej inwestycji? Nie ważne jaki charakter ma Twoja inwestycja – możemy stworzyć do niej dowolny model 3D i zaprezentować różne warianty. Z Twoich szkiców i odręcznych rysunków powstanie wysokiej jakości bryła 3D, która przedstawi produkt w formie trójwymiarowej. Produkt będziesz mógł zobaczyć z każdej strony i dopracować każdy jego szczegół.
4. Wizualizacja koncepcji 3D mebli – Jesteś producentem mebli i chcesz przedstawić klientom swój produkt zanim zostanie wykonany na produkcji? Wizualizacje koncepcji mebli to doskonały sposób na dopracowanie modelu mebla lub przedstawienie go w konkretnej przestrzeni lub pomieszczeniu. Dzięki temu zyskasz możliwość jego modyfikacji lub zmiany w razie potrzeby.

Wizualizacje koncepcyjne możemy wykonać do dowolnej rzeczy lub przedmiotu. Aby ją stworzyć będziemy potrzebowali od ciebie jedynie szkiców z szacunkowymi wymiarami oraz wstępny opis koncepcyjny. W zależności od wybranego pakietu wizualizacji 3D, przygotujemy dla ciebie koncepcje kolorystyczne, materiałowe czy modyfikacje modelu 3D. Zapytaj o ofertę!

Zapytaj o wizualizacje koncepcji

Zobacz inne realizacje:

wizualizacja muzeum 3d budynek wieczorem
wizualizacje 3d

Wizualizacja muzeum

Wizualizacja Muzeum Budynku użyteczności publicznej takie jak muzea, urzędy czy dworce to bardzo inspirujące i…
wizualizacja siłowni 3d i sprzętów do ćwiczeń i treningów
wizualizacje 3d

Wizualizacja siłowni

Wizualizacja siłowni Wizualizacja siłowni to wirtualna prezentacja aranżacji 3D wnętrza, sprzętu lub przestrzeni rekreacyjnej na…
wizualizacje 3d Bydgoszcz projektant graficzny Warszawa
wizualizacje 3d

Projektant graficzny Warszawa

Jak znaleźć najlepszego projektanta graficznego w Warszawie? Kim jest projektant graficzny? Projektant graficzny w Warszawie…
Rooven

Fotorealistyczne wizualizacje 3D, animacje i spacery wirtualne.