
Gdy budynek nie posiada w bryle garażu, projektanci mogą wykonać go jako wolnostojącą bryłę. To rozwiązanie jest coraz bardziej popularne ze względu na niestandardowe rozmiary działek w pobliżu miasta czy konieczność podzielenia inwestycji ze względu na wysokie koszty budowy. Dlatego do swojej oferty dodaliśmy również wizualizacje garażu 3D. Zobacz przykładowe realizacje i dowiedz się o jakie garaże najczęściej pytają klienci.
Wykonanie wizualizacji garaży rozpoczyna się od modelowania jego bryły. Na podstawie rysunków architektonicznych tworzymy trójwymiarową formę garażu. Następnie nakładamy na nią odpowiednią teksturę ( np. drewnianą czy kamienną) oraz dopasowujemy kolory do oczekiwań Klienta. Na koniec skupiamy się na odpowiednim otoczeniu garażu. W zależności od stylu i bryły pomieszczenia, dopasowujemy rodzaj otaczającej przestrzeni. Dla nowoczesnego garażu oprócz zadbanej zieli warto dodać proste donice oraz zadbać o odpowiedni podjazd.
Poniższa wizualizacja garażu prezentuje nowoczesną bryłę z płaskim dachem. Wszystkie trzy projekty są minimalistyczne lecz bardzo efektowne w wykonaniu.
- Pierwszy to przykład designu prostego i taniego w budowie garażu dwustanowiskowego. Bryła 3D ubrana jest biały tynk z dodatkiem drewna elewacyjnego. Wizualizacja garażu jest efektowna w swojej prostocie a otaczająca przestrzeń nie zakłóca odbioru jego prezentacji.
- Druga propozycja to bardziej ekstrawagancka opcja dla miłośników motoryzacji. Duża szyba pozwala na doskonałą prezentację zadbanego auta. Do projektu możliwe jest również podłączenie paneli fotowoltaicznych zamontowanych na dachu budynku.
- Natomiast trzecia opcja prezentuje duży garaż, który pomieści aż 4 samochody. Wizualizacja garażu na 4 auta wymaga dużej przestrzeni np. na tyłach ogrodu. Może pełnić rolę zarówno do przechowywania aut jak i miejsca na pracownię.
Zobacz inne realizacje:
