Skip to main content

Wizualizacja domu z bala

By 18 listopada 202221 listopada, 2022Domy jednorodzinne
wizualizacja domu z bala 3d firma

Wizualizacja domu z bala w górach

Wizualizacje 3D przedstawiają tradycyjny dom z bala. W otoczeniu gór i pięknego lasu, budynek prezentuje się zjawiskowo. Zobacz jakie wizualizacje wykonaliśmy i jak sprawiliśmy aby dom wyglądał fotorealistycznie.

Domy z bala najczęściej zauważyć można w terenach górskich oraz leśnych. Doskonale komponują się z naturalnym otoczeniem drzew i krzewów. Swoją masywnością dają poczucie bezpieczeństwa nawet w porze dużej zamieci śnieżnej. Kojarzą nam się z ciepłem komina oraz radosnymi chwilami na nartach.

Jednak tym razem dla prezentacji poniższego projektu wykorzystaliśmy jesienno – zimowy klimat górki. Naturalne kolory bala, doskonale komponują się z ciepłem jesiennego zachodu słońca. Przedstawione na wizualizacji 3D piękne, zmieniające się kolory otaczających drzew są niezwykłą ozdobą i tłem dla domu. Delikatne cienie podkreślają walory budynku. W otoczeniu budynku usytuowano również malownicze jezioro, w którym odbijają się kolory drzew.

Wizualizacja domu z bala to wyjątkowa okazja aby przedstawić budynek w jego naturalnym otoczeniu nie tylko zimą. Piękne, naturalne drewno doskonale komponuje się z zielonymi i pomarańczowymi kolorami jesieni.

 

Zobacz jakie wizualizacje domu z bali 3D przygotowaliśmy dla tego projektu:

Rooven

Fotorealistyczne wizualizacje 3D, animacje i spacery wirtualne.