Skip to main content

Wizualizacja części wspólnych

wizualizacja części wspólnych klatki schodowej z holem windy na pietrze

rooven int logotyp

Wizualizacja części wspólnych budynku 3D

Doskonałym uzupełnieniem oferty każdego dewelopera są wizualizacje części wspólnych budynku. Dzięki wysokiej jakości wizualizacjom 3D możesz pokazać jakość i sposób wykończenia klatek schodowych czy holu windowego. Zobacz nasze przykładowe realizacje wykonane dla budynków wielorodzinnych.

Najczęściej wykonywane wizualizacje części wspólnych to przede wszystkim:

  • WIZUALIZACJA KLATKI SCHODOWEJ – wizualizacja klatki schodowej najczęściej przedstawia perspektywę na której widać część schodów oraz wejścia do mieszkań. Jeżeli w budynku występuje winda, można umiejscowić kamerę przy ej boku pokazując wszystkie niezbędne elementy części wspólnych.
  • WIZUALIZACJA HOLU WINDOWEGO – wizualizacja części wspólnych dotyczy również holu windowego . Może to być zarówno ujęcie z perspektywy wejścia do budynku jak i wizualizacja dowolnej kondygnacji z wejściem do windy.
  • WIZUALIZACJA LOBBY – każdy budynek posiada wejście w którym usytuowany jest dostęp do klatek schodowych, wind czy skrzynek pocztowych. Może to być również lobby z recepcją lub pokojem ochrony budynku.
  • WIZUALIZACJA RECEPCJI – w dużych miastach oraz luksusowych apartamentowcach, przy wejściu do budynku znajduje się recepcja. Wizualizacja recepcji może przedstawiać stanowisko jako minimalistyczne lub bogato zdobione. Powinno być jednak dopasowane stylem do pozostałych części budynku, tworząc spójną całość.
  • WIZUALIZACJA WEJŚCIA DO BUDYNKU – wizualizacja 3D wejścia do budynku przedstawia część zewnętrzną elewacji domu oraz drzwi wejściowe. Na ścianach może znajdować się domofon lub videofon przez który mieszkańcy mogą rozmawiać z gośćmi i decydować o wpuszczeniu osób postronnych do budynku.

Wizualizacja części wspólnych budynku zazwyczaj powinna być aranżacyjnie uniwersalna. To oznacza, że wejście powinno być czyste, schludne a kolory dobrane w sposób nie zakłócający odbioru wnętrza. W częściach wspólnych budynku dobrze wyglądają biele, szarości oraz jasne drewno. Materiały użyte do wykończenia wnętrza powinny być dobrej jakości, trwałe oraz łatwe do czyszczenia przez zespół sprzątający. Najczęściej wybieranym materiałem dla podłóg są różnego rodzaju gresy lub płytki podłogowe. Na ścianach króluje łatwo ścieralna farba w jasnym kolorze. Za dodatki dobrze robią elementy drewniane oraz lustra. Coraz częściej w budynkach spotkać można rozpisaną numerację mieszkań z przypisanym do nich piętrem – ułatwia to nawigację po budynku dla kurierów i osób odwiedzających.

Zobacz przykładowe wizualizacje części wspólnych budynku i zapytaj o ofertę dla swojej inwestycji:

Chcesz wykonać podobne wizualizacje?

Zobacz inne nasze realizacje:

wizualizacja budynku dla dewelopera reklama dla dewelopera
Budynki wielomieszkaniowe

Wizualizacje osiedla dla dewelopera

Wizualizacje osiedla dla deweloperów - kompleksowa reklama nieruchomości Rynek nieruchomości rozwija się w zawrotnym tempie,…
wizualizacja placu zabaw na osiedlu budynku domu mieszkań
wizualizacje budynków

Wizualizacja placu zabaw

Wizualizacja placu zabaw Plac zabaw to serce każdego osiedla, miejsce, gdzie dzieci mogą się bawić,…
wizualizacje budynków

Wizualizacje pawilonu usługowego

Wizualizacja architektoniczna pawilonu usługowego: Kluczem do skutecznego projektu architektonicznego Współczesna architektura to nie tylko kwestia…
Rooven

Fotorealistyczne wizualizacje 3D, animacje i spacery wirtualne.