Estetyczne oraz praktyczne
- karty lokalu

Karta lokalu Twojej inwestycji

 

Profesjonalne i praktyczne karty lokalu to obowiązkowy element promocji i prezentacji każdej inwestycji budowlanej. Dostępne w dowolnym formacie, są skarbnicą wiedzy o przyszłym domu Twojego inwestora. Jakie cechy powinna posiadać profesjonalnie wykonana karta lokalu? Czym kierować się przy wyborze wykonawcy?

Co powinna zawierać karta lokalu?

  • rzut pomieszczeń – najważniejszym elementem każdej karty lokalu i mieszkania jest rozkład pomieszczeń. Inwestor może obejrzeć gdzie znajdują się pokoje, ile ich jest i czy są „ustawne”. Na rzucie zazwyczaj znajdują się propozycje rozmieszczenia mebli w pokojach tak aby zobrazować klientowi wielkość i przestronność pomieszczenia. Rzuty pomieszczeń mogą być wykonane techniką 2D lub 3D. Najczęściej wybierane są rzuty 3D, które sprawiają wrażenie bardziej nowoczesnych i efektowniej przedstawiają całą inwestycję.
  • wielkość pomieszczeń– karta lokalu powinna w sposób prosty i czytelny przedstawiać metraż poszczególnych pokoi. Może to być forma tabeli, spisu lub prostego numerowania. Powierzchnie mogą być również wklejone w rzut pomieszczeń.
  • dane lokalizacyjne – dobrze jest gdy karta mieszkania zawiera również dane dotyczące budynku oraz okolicy czyli np. numer budynku, numer lokalu, piętro, termin odbioru, ilość pomieszczeń itp.
  • dane kontaktowe – w widocznym miejscu na karcie lokalu powinny znajdować się dane kontaktowe do sprzedawcy inwestycji czy doradcy kredytowego. Warto w tym miejscu umieścić również adres strony internetowej czy adres email.
  • logo i elementy identyfikacyjne lokali – Na karcie lokalu warto umieścić logo inwestycji i nazwę dewelopera. Kolorystyka oraz barwy na karcie lokalu powinny być spójne z całą wizualną narracją osiedla. Do opracowania tekstu i oznaczeń, warto używać tej samej czcionki a jej wielkości dostosować to ważności tematu.

Co więcej może zawierać karta lokalu?

  • rzut z góry całego budynku lub osiedla – Kiedy karta lokalu dotyczy dużego budynku wielomieszkaniowego, na karcie lokalu można zaznaczyć schematyczny rzut mieszkania, którego dotyczy. Sposób jest dowolny : zwykłe obramowanie, wypełnienie kolorem lub zastosowanie lupki lub strzałeczki. W ten sam sposób można oznaczyć dom na osiedlu lub segment, którego dotyczy oferta.
  • spis zalet inwestycji – na planszy inwestycji możemy umieścić również kilka krótkich informacji przekonujących do zakupu mieszkania lub domu.
  • strony świata – na karcie mieszkania można umieścić również gwiazdę lub busolę przedstawiającą kierunki  świata. Taki akcent jest bardzo pomocy dla inwestorów, którzy poszukują mieszkania o odpowiednim nasłonecznieniu.
karta lokalu i karty mieszkań dla deweloperów przy budowie osiedla i domów
Rzuty pomieszczeń
Wielkość pomieszczeń i dane lokalizacyjne
Dane kontaktowe
Logo inwestycji
Rzut z góry całego osiedla
Strony świata

Nowoczesne karty mieszkań osiedla dla deweloperów , architektów i firm budowlanych.

Specjalnie z myślą o branży budowlanej, tworzymy karty mieszkań i lokali w oparciu o najnowszą wiedzę z zakresu projektowania UX. Tworzone przez nas projekty są spójne z wizualizacjami domów, stroną internetową oraz planowaną identyfikacją wizualną całego osiedla.

Dzięki bogatemu doświadczeniu w tworzeniu renderów projektujemy niepowtarzalne, praktyczne i dobrze wyglądające karty lokalu. Odpowiednia jakość idąca w parze z wysoką rozdzielczością wizualizacji sprawiają, że karty lokalu świetnie prezentują się  wersji elektronicznej jak i w tradycyjnym wydruku. Wykonując karty lokalu dla inwestycji budowlanych, przedstawiamy klientom różne warianty aranżacji i ostatecznej prezentacji inwestycji. To Ty decydujesz co powinno znaleźć się na karcie mieszkań , w jakiej konfiguracji i kolorystyce. My zadbamy o to aby prezentacja była nowoczesna, praktyczna i przyjemna dla oka.

Skorzystaj z oferty i zamów karty lokalu dla swojej inwestycji

Zapytaj o specjalną ofertę na pakiet wizualizacji 3D, rzutów i karty lokalu!

Wykonamy również RZUTY POMIESZCZEŃ dla Twojej inwestycji

Każda karta lokalu musi posiadać rzut i rozkład pomieszczeń. Zainwestuj w najlepsze wizualizacje 3D dla domów i mieszkań i skorzystaj z oferty pakietowej.