Skip to main content

Estetyczne oraz praktyczne
- karty lokalu

Karta lokalu Twojej inwestycji

 

Profesjonalne i praktyczne karty lokalu to obowiązkowy element promocji i prezentacji każdej inwestycji budowlanej. Dostępne w dowolnym formacie, są skarbnicą wiedzy o przyszłym domu Twojego inwestora. Jakie cechy powinna posiadać profesjonalnie wykonana karta lokalu? Czym kierować się przy wyborze wykonawcy?

Co powinna zawierać karta lokalu?

 • rzut pomieszczeń – najważniejszym elementem każdej karty lokalu i mieszkania jest rozkład pomieszczeń. Inwestor może obejrzeć gdzie znajdują się pokoje, ile ich jest i czy są „ustawne”. Na rzucie zazwyczaj znajdują się propozycje rozmieszczenia mebli w pokojach tak aby zobrazować klientowi wielkość i przestronność pomieszczenia. Rzuty pomieszczeń mogą być wykonane techniką 2D lub 3D. Najczęściej wybierane są rzuty 3D, które sprawiają wrażenie bardziej nowoczesnych i efektowniej przedstawiają całą inwestycję.
 • wielkość pomieszczeń– karta lokalu powinna w sposób prosty i czytelny przedstawiać metraż poszczególnych pokoi. Może to być forma tabeli, spisu lub prostego numerowania. Powierzchnie mogą być również wklejone w rzut pomieszczeń.
 • dane lokalizacyjne – dobrze jest gdy karta mieszkania zawiera również dane dotyczące budynku oraz okolicy czyli np. numer budynku, numer lokalu, piętro, termin odbioru, ilość pomieszczeń itp.
 • dane kontaktowe – w widocznym miejscu na karcie lokalu powinny znajdować się dane kontaktowe do sprzedawcy inwestycji czy doradcy kredytowego. Warto w tym miejscu umieścić również adres strony internetowej czy adres email.
 • logo i elementy identyfikacyjne lokali – Na karcie lokalu warto umieścić logo inwestycji i nazwę dewelopera. Kolorystyka oraz barwy na karcie lokalu powinny być spójne z całą wizualną narracją osiedla. Do opracowania tekstu i oznaczeń, warto używać tej samej czcionki a jej wielkości dostosować to ważności tematu.

Co więcej może zawierać karta lokalu?

 • rzut z góry całego budynku lub osiedla – Kiedy karta lokalu dotyczy dużego budynku wielomieszkaniowego, na karcie lokalu można zaznaczyć schematyczny rzut mieszkania, którego dotyczy. Sposób jest dowolny : zwykłe obramowanie, wypełnienie kolorem lub zastosowanie lupki lub strzałeczki. W ten sam sposób można oznaczyć dom na osiedlu lub segment, którego dotyczy oferta.
 • spis zalet inwestycji – na planszy inwestycji możemy umieścić również kilka krótkich informacji przekonujących do zakupu mieszkania lub domu.
 • strony świata – na karcie mieszkania można umieścić również gwiazdę lub busolę przedstawiającą kierunki  świata. Taki akcent jest bardzo pomocy dla inwestorów, którzy poszukują mieszkania o odpowiednim nasłonecznieniu.

Nowoczesne karty mieszkań

osiedla dla deweloperów ,

architektów i firm budowlanych.

Specjalnie z myślą o branży budowlanej, tworzymy karty mieszkań i lokali w oparciu o najnowszą wiedzę z zakresu projektowania UX. Tworzone przez nas projekty są spójne z wizualizacjami domów, stroną internetową oraz planowaną identyfikacją wizualną całego osiedla.

Dzięki bogatemu doświadczeniu w tworzeniu renderów projektujemy niepowtarzalne, praktyczne i dobrze wyglądające karty lokalu. Odpowiednia jakość idąca w parze z wysoką rozdzielczością wizualizacji sprawiają, że karty lokalu świetnie prezentują się  wersji elektronicznej jak i w tradycyjnym wydruku. Wykonując karty lokalu dla inwestycji budowlanych, przedstawiamy klientom różne warianty aranżacji i ostatecznej prezentacji inwestycji. To Ty decydujesz co powinno znaleźć się na karcie mieszkań , w jakiej konfiguracji i kolorystyce. My zadbamy o to aby prezentacja była nowoczesna, praktyczna i przyjemna dla oka.

wilanowska crescent wizualizacje balkon
wilanowska crescent wizualizacje budynek ludzie

KARTA LOKALU A4 PIONOWA

Przykładowa karta lokalu została wykonana dla niewielkiej inwestycji budynku dwulokalowego. Pionowa karta lokalu jest przygotowana do wydruku lub zapisania na dysku komputera. W prosty i czytelny sposób prezentuje zarówno sam budynek jak i rzuty pomieszczeń wraz z należącym do niego ogrodem. Jakie cechy posiada ta karta?:

 • pionowe oznaczenia powierzchni
 • czytelny i praktyczny rzut pomieszczeń
 • informacje o inwestycji i deweloperze
 • dane kontaktowe sprzedawcy

KARTA LOKALU A4 POZIOMA

Przykładowa karta lokalu została wykonana dla osiedla domów jednorodzinnych. Pozioma ekspozycja pozwala na pokazanie czytelnych rzutów pomieszczeń w formie ujęć 2D. Jakie cechy posiada ta karta?:

 • jednorzędowe rozpisanie wielkości powierzchni
 • czytelny i praktyczny rzut pomieszczeń 2D
 • logo osiedla i mapa inwestycji
 • dane kontaktowe sprzedawcy

Skorzystaj z oferty i zamów karty lokalu dla swojej inwestycji

Zapytaj o specjalną ofertę na pakiet wizualizacji 3D, rzutów i karty lokalu!

Wykonamy również RZUTY POMIESZCZEŃ dla Twojej inwestycji

Każda karta lokalu musi posiadać rzut i rozkład pomieszczeń. Zainwestuj w najlepsze wizualizacje 3D dla domów i mieszkań i skorzystaj z oferty pakietowej.