Skip to main content

Nawigator mieszkań i domów

By 22 września 202214 listopada, 2022Domy jednorodzinne
nawigator mieszkań i domów dla dewelopera

Internetowy nawigator mieszkań i domów

Planujesz wykonać nową stronę internetową dla swojej inwestycji? Chcesz aby posiadała wygodny nawigator mieszkań i domów? Zobacz jakie zalety posiada wykonanie projektu strony internetowej z interaktywną mapą wyszukiwania mieszkań od Rooven.pl!

Wizualizacja z góry do nawigatora

Najważniejszym elementem niezbędnym do wykonania nawigatora mieszkań i domów jest przygotowanie odpowiedniej wizualizacji z góry na prezentowany obszar. Każda z inwestycji jest inna lecz można rozpatrzeć ją na dwa podstawowe sposoby:

  1. Prezentacja i sprzedaż domów jednorodzinnych , bliźniaków i szeregówek- do tego celu niezbędne jest przygotowanie wizualizacji 3d prezentującej całe osiedle z perspektywy drona lub ptaka. Kamera może być ustawiona prostopadle do budynków lub przedstawiać inwestycję pod niewielkim kątem. Dzięki prezentacji całego osiedla domów z tej perspektywy, możliwe jest wykonanie interaktywnej mapy i zaznaczenie dostępnych lokali na nawigatorze.
  2. Prezentacja lokali w budynku wielomieszkaniowym – do pokazania wolnych, zarezerwowanych i sprzedanych mieszkań w budynku mieszkalnym niezbędne jest wykonanie wizualizacji prezentujacej wszystkie elewacje budynku oraz rzuty wszystkich kondygnacji. Klienk kilkając w odpowiednie piętro zaznaczone na nawigatorze mieszkań ( na elewacji budynku) przechodzi do rzutów kondygnacji danego pietra z którego wybiera wolny lokal.
wizualizacje osiedla domów z góry szeregowce

Właściwy nawigator mieszkań i domów

Gdy już posiadamy najlepszą wizualizację prezentującą domy lub mieszkania, możemy przystąpić do przygotowania nawigatora lokali. Do tego celu niezbędna jest specjalna aplikacja umożliwiająca zaznaczanie dostępności domów i mieszkań. Każdy z lokali możemy oznaczyć innym kolorem sugerującym czy jest on wolny, zajęty lub zarezerwowany. Po najechaniu na wybrany lokal wyświetla się komunikat z dowolną treścią oraz plikami do pobrania ( np. z kartą lokalu). Po kliknięciu w dany lokal mogą wyświetlić się wszystkie niezbędne informacje wraz z powierzchniami i sposobami kontaktu ze sprzedawcą.

nawigator mieszkań i domów dla strony internetowej

Panel do samodzielnych modyfikacji i zmian

Zaprojektowane przez nas strony internetowe oraz interaktywne nawigatory mieszkań posiadają intuicyjny panel do samodzielnego wprowadzania zmian i edycji treści. Logując się do swojej strony internetowej w łatwy i szybki sposób zmienisz dostępność lokali. Wystarczy że zmienisz kolor na mapie oraz treść informacyjną „z wolny” na „zajęty” . Gdy nabierzesz wprawy te czynności zajmą ci mniej niż pół minuty! 🙂

Panel edycji jest tak prosty w obsłudze ze samodzielnie możesz dodawać nowe informacje, promocje czy pliki do pobrania ( np. z danymi technicznymi lokalu lub gazetką promocyjną).

Zobacz poniższy przykład panelu administracyjnego i zapoznaj się z jego najważniejszymi funkcjami.

interaktywny nawigator aplikacja obsługa

Strona internetowa z nawigatorem mieszkań i domów

Wykonamy dla Ciebie dowolny projekt strony internetowej z użyciem naszego nawigatora mieszkań. Wybieraj spośród wielu projektów zrealizowanych dla inwestycji deweloperskich i budowlanych.

Pamiętaj! Zamawiając pakiet wizualizacji 3d wraz z projektem strony internetowej otrzymasz korzystną, promocyjną cenę!

Wykonując grafiki i projekty w jednym miejscu, masz gwarancję spójności wszystkich materiałów promujących Twoją inwestycję.

Zobacz niektóre z naszych realizacji i zapytaj o ofertę dla Twojej inwestycji:

www.fiolkowapolana.pl

www.kwiatowapark.pl

www.nowoczesnedywity.pl

www.gwap.pl

Chcesz otrzymać ofertę?

Zobacz inne realizacje:

AI

7 Sposobów na Wykorzystanie Sztucznej Inteligencji w Sprzedaży Deweloperskiej

W dzisiejszym dynamicznie zmieniającym się rynku nieruchomości, deweloperzy muszą korzystać z najnowszych technologii, aby pozostać…
Budynki wielomieszkaniowe

wizualizacje 4 pory roku

Wizualizacje cztery pory roku Wygląd budynków zmienia się w zależności od pory roku, co wpływa…
wizualizacja działki nad jeziorem
Deweloper

Wizualizacja działki nad jeziorem

Wizualizacja działki nad jeziorem  Wizualizacja działki nad jeziorem stanowi kluczowy element skutecznej promocji i sprzedaży…
Rooven

Fotorealistyczne wizualizacje 3D, animacje i spacery wirtualne.