Skip to main content

Nawigator mieszkań i domów

By 22 września 202214 listopada, 2022Domy jednorodzinne
nawigator mieszkań i domów dla dewelopera

Internetowy nawigator mieszkań i domów

Planujesz wykonać nową stronę internetową dla swojej inwestycji? Chcesz aby posiadała wygodny nawigator mieszkań i domów? Zobacz jakie zalety posiada wykonanie projektu strony internetowej z interaktywną mapą wyszukiwania mieszkań od Rooven.pl!

Wizualizacja z góry do nawigatora

Najważniejszym elementem niezbędnym do wykonania nawigatora mieszkań i domów jest przygotowanie odpowiedniej wizualizacji z góry na prezentowany obszar. Każda z inwestycji jest inna lecz można rozpatrzeć ją na dwa podstawowe sposoby:

  1. Prezentacja i sprzedaż domów jednorodzinnych , bliźniaków i szeregówek- do tego celu niezbędne jest przygotowanie wizualizacji 3d prezentującej całe osiedle z perspektywy drona lub ptaka. Kamera może być ustawiona prostopadle do budynków lub przedstawiać inwestycję pod niewielkim kątem. Dzięki prezentacji całego osiedla domów z tej perspektywy, możliwe jest wykonanie interaktywnej mapy i zaznaczenie dostępnych lokali na nawigatorze.
  2. Prezentacja lokali w budynku wielomieszkaniowym – do pokazania wolnych, zarezerwowanych i sprzedanych mieszkań w budynku mieszkalnym niezbędne jest wykonanie wizualizacji prezentujacej wszystkie elewacje budynku oraz rzuty wszystkich kondygnacji. Klienk kilkając w odpowiednie piętro zaznaczone na nawigatorze mieszkań ( na elewacji budynku) przechodzi do rzutów kondygnacji danego pietra z którego wybiera wolny lokal.
wizualizacje osiedla domów z góry szeregowce

Właściwy nawigator mieszkań i domów

Gdy już posiadamy najlepszą wizualizację prezentującą domy lub mieszkania, możemy przystąpić do przygotowania nawigatora lokali. Do tego celu niezbędna jest specjalna aplikacja umożliwiająca zaznaczanie dostępności domów i mieszkań. Każdy z lokali możemy oznaczyć innym kolorem sugerującym czy jest on wolny, zajęty lub zarezerwowany. Po najechaniu na wybrany lokal wyświetla się komunikat z dowolną treścią oraz plikami do pobrania ( np. z kartą lokalu). Po kliknięciu w dany lokal mogą wyświetlić się wszystkie niezbędne informacje wraz z powierzchniami i sposobami kontaktu ze sprzedawcą.

nawigator mieszkań i domów dla strony internetowej

Panel do samodzielnych modyfikacji i zmian

Zaprojektowane przez nas strony internetowe oraz interaktywne nawigatory mieszkań posiadają intuicyjny panel do samodzielnego wprowadzania zmian i edycji treści. Logując się do swojej strony internetowej w łatwy i szybki sposób zmienisz dostępność lokali. Wystarczy że zmienisz kolor na mapie oraz treść informacyjną “z wolny” na “zajęty” . Gdy nabierzesz wprawy te czynności zajmą ci mniej niż pół minuty! 🙂

Panel edycji jest tak prosty w obsłudze ze samodzielnie możesz dodawać nowe informacje, promocje czy pliki do pobrania ( np. z danymi technicznymi lokalu lub gazetką promocyjną).

Zobacz poniższy przykład panelu administracyjnego i zapoznaj się z jego najważniejszymi funkcjami.

interaktywny nawigator aplikacja obsługa

Strona internetowa z nawigatorem mieszkań i domów

Wykonamy dla Ciebie dowolny projekt strony internetowej z użyciem naszego nawigatora mieszkań. Wybieraj spośród wielu projektów zrealizowanych dla inwestycji deweloperskich i budowlanych.

Pamiętaj! Zamawiając pakiet wizualizacji 3d wraz z projektem strony internetowej otrzymasz korzystną, promocyjną cenę!

Wykonując grafiki i projekty w jednym miejscu, masz gwarancję spójności wszystkich materiałów promujących Twoją inwestycję.

Zobacz niektóre z naszych realizacji i zapytaj o ofertę dla Twojej inwestycji:

www.fiolkowapolana.pl

www.kwiatowapark.pl

www.nowoczesnedywity.pl

www.gwap.pl

Chcesz otrzymać ofertę?

Zobacz inne realizacje:

wizualizacja dworca rewitalizacja budynku 3d
Budynki wielomieszkaniowe

Wizualizacja dworca

Wizualizacja dworca - rewitalizacja budynku w 3D Oprócz wykonywania wizualizacji 3D nowych osiedli mieszkaniowych, tworzymy…
wizualizacja domu z czarną elewacją
Domy jednorodzinne

Wizualizacja domu z czarną elewacją

Wizualizacja domu z czarną elewacją Wygląd domu jednorodzinnego z ciemną elewacją może przybierać różne formy…
wizualizacja budynku mieszkalnego
Budynki wielomieszkaniowe

Wizualizacja budynku mieszkalnego

Czym charakteryzuje się dobra wizualizacja budynku mieszkalnego? Fotorealistyczna wizualizacja budynku mieszkalnego powinna być atrakcyjna, czytelna…
Rooven

Fotorealistyczne wizualizacje 3D, animacje i spacery wirtualne.