Skip to main content

Grafika komputerowa – graficzne wizualizacje 3D

grafika komputerowa i wizualizacje domów i osiedli mieszkaniowych

Grafika komputerowa- wirtualna wizytówka Twojej inwestycji.

Grafika komputerowa jest niezbędnym elementem promocji i prezentacji każdego wchodzącego na rynek, nowego produktu. Bez względu czy jest to mały przedmiot codziennego użytku, czy duży budynek wielomieszkaniowy, wszystkie przedmioty potrzebują graficznej prezentacji. Fotorealistyczna grafika 3D jest pierwszym elementem, który widzi klient. To od jego odczuć i decyzji zależy powodzenie Twojej sprzedaży. Dlatego zainwestuj w wysokiej jakości grafikę komputerową i skorzystaj z naszej oferty. Zobacz 3 najczęściej występujące przedmioty wykonywane podczas pracy naszych designerów.

Grafika komputerowa domów i budynków

Projekty domów, budynków i osiedli potrzebują graficznej oprawy wizualnej. Po ukończeniu projektu technicznego, niezbędne jest wykonanie bryły 3D budynku i wykonanie wizualizacji 3D. Na podstawie wykonanej dokumentacji budowlanej powstaje model 3D ze wszystkimi niezbędnymi teksturami i kolorami. Zgonie z projektem wykonuje się elewacje, dach oraz układ stolarki okiennej i drzwiowej. Gdy budynek jest gotowy, grafik komputerowy zajmuje się otoczeniem.

W przypadku domów jednorodzinnych otoczeniem zazwyczaj jest przystrzyżona trawa, kolorowe krzewy i drzewa. Na podjeździe ustawia się auto lub motocykl, a wjazd do garażu ozdobiony jest kwiecistą roślinnością. Na tarasie ustawić można meble ogrodowe, donice z kwiatami lub niewielki kominek zewnętrzny. Popularnymi elementami urządzenia ogrodu jest basen, oczko wodne lub niewielka altana. Grafika komputerowa dla domów jednorodzinnych powinna sprawiać wrażenie przestrzeni przyjaznej i zamieszkałej. Ważny jest odpowiedni dobór oświetlenia, które tworzy klimat i przyciąga wzrok potencjalnych odbiorców.

Wykonywanie wizualizacji dużych budynków i osiedli mieszkaniowych rządzi się podobnymi prawami co grafika komputerowa domów jednorodzinnych. Z podstawowych różnic możemy wymienić ustawienie kamery, które zazwyczaj daje większą perspektywę. Sprawia to, że większa część otoczenia jest widoczna na wizualizacji co wymaga umiejętności designera i projektanta. Otoczenie jest zazwyczaj miejskie, niezbędne jest zaprojektowanie drogi, parkingów, oświetlenia czy ławek osiedlowych. Na patio należy zaprojektować przestrzeń do wspólnej rekreacji mieszkańców oraz stosowne ogrodzenie. Na balkonach powinny być ustawione meble i kwiaty, a w oknach zainstalowane firany lub zasłony.

wizualizacje realistyczne
wizualizacje 3d budynku mieszkalnego nowoczesnego

Grafika komputerowa przedmiotów

Każdy nowo zaprojektowany przedmiot potrzebuje odpowiedniej oprawy graficznej. Gdy kończy się faza projektu, rozpoczyna się nadawanie ostateczne go wyglądu. W zależności od celu powstania produktu, należy przewidzieć sposób jego prezentacji. Jego wygląd, kolor i tekstury należy dopasować do grupy docelowych klientów. Kiczy się również rodzaj przedstawienia produktu w reklamie czy na stronie internetowej. Dlatego wizualizacje przedmiotów zazwyczaj przedstawiane są na białym tle studyjnym lub w naturalnym otoczeniu.

Grafika komputerowa produktu na białym tle wykonywana jest w specjalnie zaprojektowanym studio 3D. Ważne jest odpowiednie ustawienie oświetlenia oraz sposób natężenia błysku. Przedmioty wykonane z błyszczących, lustrzanych lub metalicznych tekstur odbijają się elementy otoczenia, które należy umieścić w studio 3D. Studio fotograficzne jest również dobrym miejscem, w którym można pokazać szeroką gamę kolorystyczną produktu co jest idealnym elementem budowy przyszłej strony internetowej.

Produkt można przedstawić również w jego naturalnym otoczeniu. W zależności od przeznaczenia przedmiotu, możemy umieścić go w dowolnie zaprojektowanej przestrzeni. Przykładowo, jeżeli przedmiotem wizualizacji jest umywalka to jej naturalnym otoczeniem będzie łazienka. Trzeba pamiętać o dostosowaniu stylu otoczenia do rodzaju produktu. Jeżeli produkt jest nowoczesny to otoczenie również powinno odzwierciedlać designerski styl.

wizualizacje 3d produktow mebli stolikow
wizualizacja 3d armatury łazienkowej

Grafika komputerowa dom mediowy

Wizualizacje 3D to nieodzowny element tworzenia reklam i promocji. Dlatego domy mediowe i firmy specjalizujące się w PR potrzebują grafiki 3D w swojej codziennej pracy. Ujęcia powinny być przygotowane specjalnie pod wcześniej przygotowany koncept reklamowy. Grafika komputerowa wykonana dla domu mediowego musi zawierać indywidualny projekt promocji dopasowany do grupy docelowej klientów. Należy znaleźć skuteczny sposób prezentacji 3D, który realnie wpłynie na wzrost sprzedaży inwestora.

Dla domów mediowych polecamy wykonanie fotorealistycznych wizualizacji w naturalnym otoczeniu lub na białym tle studyjnym. W zależności od wybrane go sposobu reklamy, możemy wykonać również animację lub krótki film promocyjny.

grafika komputerowa abonament dla domów mediowych i deweloperów
Prestiż

Animacje 3D dla swoich produktów posiadają tylko prestiżowe marki. Dołącz do nich i zwiększ zyski z inwestycji!

Prezentacja

Pokaż swoim klientom produkt z każdej strony w kilka sekund.

Walory użytkowe

Zaprezentuj klientowi wyjątkowe zalety produktu, funkcje dodatkowe lub walory użytkowe niedostępne u konkurencji.

Najlepsze wizualizacje 3D i grafika komputerowa

Chcesz otrzymać korzystną ofertę?

skontaktuj się z nami!

kontaktkontakt

Grafika komputerowa i wizualizacje 3D – zobacz nasze najnowsze realizacje

wizualizacje sofy we wnętrzu
Uncategorized

Wizualizacje mebli w różnych kolorach

Wizualizacje mebli w różnych kolorach Wizualizacje mebli 3D to popularny sposób prezentacji różnego rodzaju produktów…
spacer wirtualny po wnętrzu domu i mieszkania 3D
Animacje 3d

Spacer wirtualny po wnętrzu domu i mieszkania

SPACER WIRTUALNY PO WNĘTRZU - NOWE FUNKCJE Z przyjemnością zaprezentujemy Wam dziś nasz najnowszy spacer…
wizualizacje nft ziemia dzialka 3D
wizualizacje 3d

NFT wizualizacje 3D – poznaj możliwości nowej technologii

NFT wizualizacje 3D Coraz częściej słyszy się o nowoczesnych technologiach w cyfrowym świecie. Czym jest…
Rooven

Author Rooven

Fotorealistyczne wizualizacje 3D, animacje i spacery wirtualne.

More posts by Rooven