Skip to main content

Jak powinien wyglądać

CENNIK WIZUALIZACJI WNĘTRZ ?

Ceny wizualizacji wnętrz 3D

Wizualizacje 3D pomieszczeń są nieocenionym źródłem inspiracji dla przyszłych mieszkańców. Pozwalają na lepsze zobrazowanie wnętrza pokoi oraz rozplanowanie mebli we wnętrzu. Deweloperzy oraz architekci coraz częściej decydują się na ich wykonanie wiedząc, że zwiększają one zainteresowanie wykonaną inwestycją oraz co skutkuje ostatecznie jej większą i szybszą sprzedażą.

Ceny wizualizacji wnętrz, tak jak w przypadku wizualizacji architektonicznych zależą od stopnia fotorealizmu sceny.  Jak wybrać firmę, która wykona je najlepiej?

  1. Sprawdź portfolio

Ważne jest, aby firma, której chcesz zlecić wykonanie wizualizacji wnętrz posiadała bogate portfolio. Ilość wykonanych prac powinna być duża, a wśród nich powinieneś znaleźć takie, które sam chciałbyś wykonać dla swojej inwestycji.

  1. Przyjrzyj się jakości prac

Im więcej mebli i obiektów znajduje się w scenie – tym dłużej przebiega proces renderingu. Aby uzyskać końcowy efekt fotorealizmu należy stosować wysokiej jakości obiekty złożone z wielu poligonów. Nie bez znaczenia dla wizualizacji 3D są tekstury nadawane obiektom, cienie jakie tworzą ich wypukłości po napotkaniu światła.

  1. Rozdzielczość końcowej sceny

Ważne jest aby już na początku zlecenia określić jaką rozdzielczość końcową mają posiadać wykonane wizualizacje wnętrz.  Powierzchnie wykorzystywany format to Full HD, który w zupełności wystarcza do wykorzystania na portalach i stronach internetowych. Jeżeli jednak potrzebujesz ich do wykonania banerów reklamowych lub innych wydrukach, warto poprosić o wizualizacje w wyższej niż standardowa rozdzielczości. Za taką usługę często trzeba dopłacić lecz warto to wykonać aby nie zmarnować wydatków na ponowny druk.

  1. Styl wykonania

Obecnie w aranżacjach wnętrz dominuje styl nowoczesny. Odznacza się on prostymi, często surowymi formami oraz stonowanej kolorystyce. Do wystroju wnętrza wykorzystuje się nowoczesne meble oraz nietuzinkowe dodatki. Warto jest, aby na wizualizacje wnętrz wykonane zostały w sposób jak najbardziej uniwersalny, z którym utożsami się grupa docelowa Twojej inwestycji.

  1. Ilość ujęć

Ilość wykonanych wizualizacji wnętrz zależy od efektu, który chcesz uzyskać. Bardzo często deweloperzy decydują się tylko na pokazanie ujęć salonu oraz kuchni. Lecz warto również zainwestować nieco więcej na pokazanie innych zalet inwestycji jak np. reprezentacyjny hall recepcyjny, wykończenie przestronnej łazienki, zagospodarowanie dodatkowej przestrzeni pod schodami, czy zamaskowanie niechcianego słupa w salonie. Ceny wizualizacji wnętrz zależą również od ilości poprawek na ujęciach . Dlatego pamiętaj aby wszystkie poprawki w scenie zawrzeć już podczas pierwszej korekty.

  1. Spacery wirtualne 3d

Spacery wirtualne to nowość na rynku wizualizacji. Dzięki wykonaniu panoramicznej wizualizacji 3D całego pomieszczenia oraz wykorzystaniu specjalnego silnika strony internetowej, klienci mogą swobodnie oglądać pomieszczenie czując się jakby byli w środku istniejącej inwestycji.

 

Jak widzisz, ceny wizualizacji wnętrz zależą od wielu powiązanych ze sobą czynników. Firma Rooven INT posiada bogate doświadczenie w wykonywaniu wizualizacji wnętrz do domów jednorodzinnych i osiedli mieszkaniowych. Sprawdz nasze prace w zakładce WIZUALIZACJE WNĘTRZ.

 

Gdy zdecydujesz, że warto powierzyć nam wykonanie fotorealistycznych wizualizacji wnętrz oraz panoram sferycznych, pamiętaj aby w zapytaniu ofertowym zawrzeć następujące informacje:

– jakie pomieszczenie chcesz wykonać?

– ile wizualizacji chciałbyś mieć?

– w jakim stylu miałyby zostać wykonane?

Te informacje pozwolą nam zapoznać się z Twoimi potrzebami oraz przygotować najlepszą ofertę dla Ciebie.

Prośbę o ofertę na najlepsze ceny wizualizacji 3D  wyślij na adres office@rooven.eu

Czekamy na Twój kontakt.

Zobacz nasze ostatnie

WIZUALIZACJE WNĘTRZ 3D

Fotorealizm sceny

Wizualizacje wnętrz tworzymy w najnowszym oprogramowaniu do grafiki 3D dlatego nasze ujęcia wyglądają jak realne zdjęcia pomieszczeń.

Bogactwo stylu i barw

Wizualizacje wnętrz projektujemy w różnych stylach designerskich oraz dobieramy paletę barw nawiązującą do całej inwestycji.

artykuł w e-magazynie dla dewelopera
Domy jednorodzinne

Rooven w listopadowym wydaniu e-magazynu dla deweloperów

Nasza firma gości w listopadowym wydaniu e-magazynu dla deweloperów, architektów i inwestorów! Odkryjcie najnowszy świat…
wizualizacja siłowni 3d i sprzętów do ćwiczeń i treningów
wizualizacje 3d

Wizualizacja siłowni

Wizualizacja siłowni Wizualizacja siłowni to wirtualna prezentacja aranżacji 3D wnętrza, sprzętu lub przestrzeni rekreacyjnej na…
wizualizacja restauracji 3d
wizualizacje mebli

Wizualizacja restauracji

Wizualizacja restauracji Wizualizacja restauracji została stworzona do prezentacji mebli jednej z wiodących firm stolarskich w…