Skip to main content
interaktywna mapa osiedla domów jednorodzinnych do strony internetowej www
klikalna strona www inwestycji osiedla budynku domu
STRONY WWW

Interaktywna strona www inwestycji budowlanej

Zamów klikalną mapę swojej inwestycji budowlanej i zwiększ sprzedaż i zainteresowanie budynkami.

Nowoczesną metoda wyszukiwania mieszkań w dużej inwestycji budowlanej jest klikalna elewacja budynku. Aby ja wykonać potrzebne jest  odpowiednia wizualizacja 3D pokazująca wybraną elewacje budynku. Sposób zarządzania kolorami jest dowolny i bardzo łatwy. Po skończonej pracy naszego programisty, otrzymasz narzędzie, które pozwoli Ci samodzielnie zarządzać statusami mieszkań i sprzedażą nieruchomości. Stwórz stronę www inwestycji, która przyciągnie potencjalnych klientów i w elegancki sposób przedstawi dostępne lokale.

Zobacz przykład

[apartament]

Wyszukiwanie domów jednorodzinnych może odbywać się na zasadzie podobnej jak mieszkania w budynku wielorodzinnym ( czyli za pomocą kolorowych obrysów dachu) lub przy użyciu pineski z oznaczeniem domu. Taki sposób jest szybki i łatwy w wykonaniu oraz późniejszym zarządzaniu stroną internetową. Strona www inwestycji jest dzięki temu przejrzysta i lekka. Na wizualizacji można użyć dowolnych ikon i kolorów pasujących do pozostałych elementów strony internetowej.

Zobacz przykład

Zapytaj o stronę internetową dla Twojego osiedla

Chcesz odświeżyć istniejącą stronę internetową i zwiększyć zwrot z inwestycji? A może dopiero rozpoczynasz swoją przygodę deweloperską i szukasz bezpiecznego partnera do wykonania materiałów reklamowych domów i mieszkań? Zobacz dlaczego warto wykonać wszystkie materiały sprzedażowe w jednym miejscu:

  • Światowej jakości fotorealistyczne wizualizacje 3D
  • Ilość wizualizacji dopasowana do prezentacji na stronie internetowej
  • Spójna gama kolorystyczna dobrana wszystkich materiałów promocyjnych
  • Oszczędność czasu – wszystko wykonasz u jednego designera
  • Specjalne promocje – im więcej zamawiasz tym rabat na usługi rośnie!
  • Profesjonalna obsługa posprzedażowa
Skontaktuj się z nami!
wizualizacje osiedla domów jednorodzinnych

Co więcej może zawierać strona internetowa dla deweloperów?

Zaprojektowana przez nas strona www inwestycji jest atrakcyjna w wyglądzie, funkcjonalna oraz zachęcająca do zagłębienia się w ofertę. Lecz co najważniejsze, każda z nich tworzona pod algorytmy googla tak aby potencjalny klient mógł łatwo ją znaleźć. Uwzględniając położenie inwestycji, sposób reklamy i prezentacji w internecie, tworzymy specjalne sprzedażowe strony internetowe. Strona główna zawiera sekcje prezentujące zalety osiedla, informacje o deweloperze oraz co najważniejsze – informacje o kontakcie z doradcą i zakupie mieszkania.

Nasi copywritterzy stworzą teksty zachęcające odbiorów do otrzymania dodatkowych informacji. Zadbamy aby informacje o Twojej firmie oraz całej inwestycji w klarowny i pozytywny sposób pobudzały potencjalnych klientów do działania. Strona www inwestycji będzie przedstawiała historię opisującą zalety miejsca, jakości budowy czy najbliższego otoczenia. Oprócz słów, ważne są również dobrej jakości wizualizacje przedstawiające budynek, wnętrze domy czy rzut całego pomieszczenia. Zapoznaj się z pełna ofertą od Rooven INT!

Skontaktuj się z nami!