Jak powinny wyglądać najlepsze PREZENTACYJNE WIZUALIZACJE 3D?

Wizualizacje 3D produktów

 

Producenci produkujące różne przedmioty bardzo często chcą przedstawić swoim klientom produkt zanim zostanie fizycznie stworzony. W tym celu często wykorzystywane są fotorealistyczne wizualizacje produktowe. Bazując na koncepcji producenta i rysunkach poglądowych jesteśmy w stanie stworzyć pełny model 3D produktu. Przygotowane ujęcia i materiały bardzo często służą do promocji i nakręcania jego sprzedaży zanim ruszy faktyczna produkcja.

Stworzony model 3D produktu pozwala na przedstawienie go w dowolnej formie. Najczęściej do celów reklamowych wykorzystywane są wizualizacje w formie:

zdjęcia studyjnego – przedstawia ono produkt na białym tle studyjnym z wirtualnym oświetleniem oraz scenografią. Taka koncepcja pozwala na uzyskanie efektu zdjęcia produktu w prawdziwym studio fotograficznym. Ujęcia takie bardzo często wykorzystywane są do przedstawiania produktu w katalogach zbiorczych oraz do prezentacji na stronie internetowej. Biała przestrzeń dookoła produktu skupia uwagę klienta jedynie na produkcie. Podkreśla zalety i detale produktu nie rozpraszając uwagi odbiorcy.  Dodatkową zaletą ujęć na białym tle jest łatwość edycji w popularnych programach do obróbki zdjęć oraz możliwość „wycięcia” i wstawienia na dowolnym tle.

ujęcia w naturze – produkt można przedstawić również w otoczeniu, w którym będzie wykorzystywany przez klienta np. w mieszkaniu czy na ogródku. Pozwala to na przedstawienie klientowi wielu możliwości zastosowania produktu w życiu codziennym. Takie ujęcia są niezwykle ważne w reklamie, ponieważ pozwalają na dostosowanie otoczenia do potrzeb producenta kreując zalety produktu. Produkt przedstawiony w otoczeniu przyjemnym dla klienta np. przy ciepłym kominku czy na plaży – wzbudza pozytywne emocje łączone z przedstawianym produktem. Ujęcia w naturze wykorzystywane w katalogach, jako rozkładówki oraz na stronach internetowych dla zachęcenia klienta do zakupów.

animacje – kiedy wykonany jest już model 3D produktu warto wykorzystać go do stworzenia animacji produktu pokazującej go dookoła własnej osi (360 st). Animacja może być wykonana zarówno na białym tle studyjnym jak również w naturze.

najlepsze prezentacyjne wizualizacje 3D

Skontaktuj się z nami na office@rooven.eu

Chcesz wiedzieć więcej o naszej pracy?

KontaktKontakt

Najlepsze PREZENTACYJNE WIZUALIZACJE 3D dla Twojego produktu

Dowolność prezentacji

Wizualizacje do prezentacji Twojego produktu możemy wykonać w dowolnej formie np. zdjęć studyjnych czy ujęć w otoczeniu codziennym.

szybkość EXPRESS

Jeżeli posiadasz gotowy model 3D swojego produktu, wizualizacje studyjne możemy wykonać nawet w 1 dzień! Zapytaj o ofertę EXPRESS.

wizualizacje mebli tapicerowanych
wizualizacje produktowe

Wizualizacje mebli tapicerowanych

Wizualizacje mebli tapicerowanych  - Jakie ujęcia warto wykonać decydując się na wizualizacje mebli? Wizualizacje mebli…
wizualizacje mebli ujęcie studyjne
wizualizacje produktowe

Wizualizacje studyjne – prezentacja stolika kawowego

Wizualizacje studyjne to doskonałe rozwiązanie dla firm produkcyjnych i branży meblarskiej, ponieważ pozwalają na rozpoczęcie…
wizualizacje produktowe

Wizualizacje 3D produktów – nowoczesny stolik kawowy

Wizualizacje 3D zostały stworzone dla polskiego producenta mebli nowoczesnych. Stoliki 3D wykonane były z błyszczącego…