Skip to main content

Wizualizacja stołu 3D

By 6 kwietnia 2023wizualizacje mebli

rooven int logotyp

Wizualizacja stołu 3D

Jesteś producentem stołów , biurek lub stolików kawowych? Chcesz stworzyć materiały reklamowe do sprzedaży swoich produktów? Wykonaj fotorealistyczne wizualizacje 3D i poznaj możliwości jakie daje sprzedaż mebli przez internet!

Wizualizacja stołu może przedstawiać produkt w wielu różnych odsłonach. Podstawowe z nich to :
wizualizacja stołu na białym tle – to klasyczny i uniwersalny sposób prezentacji każdego rodzaju mebli. Polega na wymodelowaniu określonego mebla w formie bryły 3d a następnie po nadaniu mu odpowiednich tekstur i kolorów, wyrenderowanie wizualizacji na białym tle studyjnym. Efekt końcowy przypomina klasyczną sesję zdjęciową wykonaną przez profesjonalnego fotografa.
wizualizacja stołu w aranżacji – to sposób na przybliżenie klientowi jak stół może wyglądać w dowolnej przestrzeni aranżacyjnej. Meble można pokazać zarówno we wnętrzu domu jak i we wnętrzu komercyjnym jak np. restauracja, biuro czy biblioteka.
wizualizacja wariantów kolorystycznych stołu – dzięki zaawansowanym technikom 3D możemy w łatwy i szybki sposób wygenerować wiele wariantów kolorystycznych mebla. Zmienimy kolor nóg, obicia czy innych elementów zdobiących twój produkt.
wizualizacja wariantów materiałowych stołu – dzięki bogatej bibliotece materiałów możemy dowolnie dopasowywać i dobierać różne materiały do stworzenia Twojego mebla. Nie ma znaczenia czy stół jest drewniany czy kamienny, teksturę dobierzemy tak aby pasowała do realnie oferowanego produktu.
wizualizacja detalu stołu – przy sprzedaży produktów premium warto dokupić wizualizacje przedstawiające detale mebli. Jeżeli Twój stół posiada specjalne żłobienia materiału lub skomplikowane detale łączeniowe – warto pokazać je jako zaletę mebla w zbliżeniu.
animacja 3D stołu – animacja stołu może przedstawiać np. sposób jego składania lub rozkładania albo sposób montażu Może również pokazywać kompletowanie własnego modelu z dostępnych elementów tworząc tym samym unikalny produkt.

Wykonujemy wizualizacje stołów z blatem drewnianym i kamiennym. Dokładnie dobieramy teksturę materiału tak aby ostateczna wizualizacja jak najbardziej przypominała realny produkt. Posiadamy bogatą bibliotekę materiałów, które pozwalają nam na niemal identyczne dopasowanie tekstur do realnego wyglądu Twojego produktu.

Tworzymy również wizualizacje produktów dedykowanych dla stołów i stolików jak np. podstawy metalowe , nogi, wkręty czy mechanizmy do rozsuwania stołu. Działanie Twojego produktu możemy przedstawić zarówno na wizualizacji 3D jak i na animacji pokazującej dokładny ruch i mechanizm działania.

Zobacz przykładowe realizacje wizualizacji stołów 3D i zapytaj o ofertę dla Twoich produktów:

Skontaktuj się z nami!

wizualizacja na zdjęciu z drona warszawa i okoliceDronwizualizacje 3d
3 czerwca 2023

Wizualizacja na zdjęciach

Wizualizacja na zdjęciach z drona W naszej ofercie oprócz fotorealistycznych wizualizacji 3D wykonanych całkowicie komputerowo, znajdziesz również realizacje produkcji mieszanych jakimi są np. wizualizacje na zdjęciach z drona. Zobacz poniższy…
zdjęcia z drona -warszawa i okolice wizualizacje 3d na zdjęciachbezzałogowe statki powietrzneDronDronyWarszawa z drona
28 maja 2023

Profesjonalne zdjęcia z drona – Warszawa

Fotografia i filmowanie Inspekcje i monitorowanie Dostawa Poszukiwanie i ratownictwo Badania i eksploracja Rozrywka i hobby Drony mogą przyczynić się do zwiększenia efektywności i redukcji kosztów w branży budowlanej. Dzięki…
wizualizacje 3d
26 maja 2023

Zalety wizualizacji 3D dla Architektury

Wizualizacja architektury 3D Wizualizacja 3D w architekturze: Unikalne zalety przekładające się na doskonałe zaprezentowanie projektów W dzisiejszym świecie architektury wizualizacja 3D stała się nieodłącznym narzędziem dla projektantów i klientów. Pozwala…
Rooven

Fotorealistyczne wizualizacje 3D, animacje i spacery wirtualne.