Skip to main content

TOP 5

Najlepsze wizualizacje domów 2018

WIZUALIZACJE 3D

NR 5. Wizualizacja tradycyjnego domu jednorodzinnego z antresolą

Numer 5 w plebiscycie na najlepsze wizualizacje domów 2018 roku zajmuje zimowa wizualizacja domu jednorodzinnego. To ujęcie zebrało sporo waszych lajków i zyskało uznanie wśród klientów tego domu.

Wizualizacja dla tego domu została wykonana w zimowej scenerii. Mimo otaczającego śniegu, autorowi ujęcia udało się uzyskać efekt ciepła i oczekiwania na pierwszą gwiazdkę. Śnieg na wizualizacji został wykonany z dbałością o szczegóły i detale, dlatego końcowy efekt wyszedł taki realistyczny! Ośnieżony dach i drzewa wyglądają jak z bajki. Przestronne wnętrze domu widoczne jest przez duże przeszklenia. Na wieczornej wizualizacji domu jednorodzinnego widać podświetlone wnętrze salonu z antresolą.

WIZUALIZACJE 3D

NR 4. Wizualizacja domu jednorodzinnego na halloween

Numerem 4 na najlepsze wizualizacje domów 2018 roku jest wizualizacja domu jednorodzinnego w scenerii Halloween. Jest to wizualizacja specjalna wykonana właśnie z myślą o tym amerykańskim święcie. Zdjęcie zyskało wasze uznanie i polubienia na facebooku.

Na wizualizacji 3d domu widoczne jest dość specyficzne otoczenie. Halloweenowe ozdoby, pajęczyny i duchy otaczają budynek. Wszędzie znaleźć można wykrojone, groźne dynie. Na elewacji budynku znajdują się pająki oraz nietoperze. Na wizualizacji 3D nawet niebo wydaje się być groźne i przerażające. Jak przystało na jesień, dookoła budynku leżą pomarańczowe liście.

Chcesz wykonać podobną wizualizację dla swojej inwestycji ? Zaskocz swoich klientów i przygotuj specjalną wizualizacje 3d!

WIZUALIZACJE 3D

NR 3. Wizualizacja 3D nowoczesnej willi z basenem o zachodzie słońca

Numer 3 w kategorii na najlepsze wizualizacje domów 2018 zajmuje nowoczesna willa z płaskim dachem. Ujęcie od strony południowej zdobi podświetlone oczko wodne. Wizualizacja 3d nowoczesnego domu jednorodzinnego zyskała wasze polubienia oraz chęć zamieszkania w takim domu!

Wizualizacja domu bogata jest w detale, które sprawiają że efekt końcowy jest bardzo realistyczny. W podświetlonym oczku wodnym, pływają kolorowe kwiaty. Na tarasie znajduje się wygodny komplet wypoczynkowy z niewielkim ogniskiem. Nowoczesne meble ogrodowe doskonale współgrają z modernistyczną bryłą budynku. Nawet na tarasie, projektant umieścił fotele i stolik kawowy.

Wizualizacja 3D domu jednorodzinnego sprawia wrażenie zamieszkałej i komfortowej w mieszkaniu. Zarówno otoczenie jak i wnętrze budynku jest bardzo przemyślane, dlatego sprzedaż tego projektu cieszy się powodzeniem wśród inwestorów. Chcesz wykonać podobną wizualizację dla swojej inwestycji? Skontaktuj się z nami!

WIZUALIZACJE 3D

NR 2. Wizualizacja nowoczesnego domu w scenerii górskiej, zimą

Numer 2 w plebiscycie na najlepsze wizualizacje domów 2018 zajmuje zimowa wizualizacja górska domu jednorodzinnego. Dzięki specjalnemu bocznemu ujęciu zdjęcie 3D jest dynamiczne i pokazuje zalety budynku.

Na wizualizacji 3D biała elewacja budynku idealnie współgra z zimową scenerią otoczenia. Niewielka ilość detali na tarasie pozwala skupić się obserwatorowi na minimalizmie obiektu. Dla spostrzegawczych, można zauważyć, ze biała część elewacji budynku to zarówno gładki tynk jak i ozdobne panele 3D. Wizualizacja domu jednorodzinnego przedstawia budynek jako nowoczesny oraz podkreśla jego bogate przeszklenia. Modernistyczna bryła jest popularna wśród inwestorów oraz osób poszukujących prostych i wygodnych rozwiązań.

Chcesz wykonać zimową wizualizację 3d dla swojej inwestycji? Zapytaj o ofertę na : office@rooven.eu

WIZUALIZACJE 3D

NR 1. Wizualizacja nowoczesnego domu na plaży wśród palm.

Dotarliśmy do końca naszego zestawienia! Zatem pierwsze miejsce na najlepsze wizualizacje domów 2018 roku zajmuje wizualizacja nowoczesnego domu na plaży wśród palm. Zdjęcie zostało docenione nie tylko przez Was ale również przez Ronen Bekerman – gwiazdę wśród grafików 3D!

Wizualizacja 3D przedstawia piękny nowoczesny dom ubrany w naturalną, drewniane elewację. Ciekawa bryła budynku tworzy subtelne zadaszenie nad tarasem. Na tarasie znajdują się wygodne meble ogrodowe i stolik kawowy. Na uwagę zasługuje również fotorealistyczne otoczenie budynku. Na wizualizacji 3D z dbałością o detale i zachowanie naturalności, wykonany został piasek na plaży. Spójrzcie tylko na te wgłębienia i odciski wodne – takie jak na prawdziwym zdjęciu! Całość dopełniają leżaki z naturalnego drewna oraz odbicia w tafli wodnej. Otaczające palmy i rośliny wodne, nadają całości egzotycznego klimatu. Dlatego właście jest to najlepsza wizualizacja domu w 2018 roku 🙂

Chcesz aby zaprojektowany przez Ciebie dom, również posiadał wizualizację 3D w takim klimacie?  Skontaktuj się z nami!

wizualizacja domu z bala 3d firmaDomy jednorodzinne
18 listopada 2022

Wizualizacja domu z bala

Wizualizacja domu z bala w górach Wizualizacje 3D przedstawiają tradycyjny dom z bala. W otoczeniu gór i pięknego lasu, budynek prezentuje się zjawiskowo. Zobacz jakie wizualizacje wykonaliśmy i jak sprawiliśmy…
wizualizacja domu modułowego tanich w budowieDomy jednorodzinne
17 października 2022

Wizualizacja domu modułowego

Fotorealistyczne wizualizacje domów modułowych Jesteś producentem lub wykonawcą domów modułowych? Chcesz pokazać swoje produkty na fotorealistycznych wizualizacjach? Zobacz nasze przykładowe realizacje i zapytaj o ofertę dla nowej inwestycji. Domy modułowe…
nawigator mieszkań i domów dla deweloperaDomy jednorodzinne
22 września 2022

Nawigator mieszkań i domów

Internetowy nawigator mieszkań i domów Planujesz wykonać nową stronę internetową dla swojej inwestycji? Chcesz aby posiadała wygodny nawigator mieszkań i domów? Zobacz jakie zalety posiada wykonanie projektu strony internetowej z…