TOP 5 –  Zobacz najlepsze wizualizacje budynków w  2018 roku

WIZUALIZACJE BUDYNKÓW 3D

Nr 5. Wizualizacje budynków mieszkalnych na terenie dawnej fabryki

Miejsce numer 5 oraz początek naszej listy na najlepsze wizualizacje budynków otrzymują ujęcia domu mieszkalnego wybudowanego na terenie dawnej fabryki. Ciekawe zestawienie nowoczesności i tradycji, zyskało wasze uznanie, które pokazaliście w licznych lajkach i komentarzach.

Na początek kilka informacji o samej inwestycji. Wizualizacje budynków zostały umiejscowione na terenie dawnej fabryki. Deweloperowi zależało na pokazaniu unikalności i wyjątkowości umiejscowienia inwestycji. Ponieważ teren objęty był ochroną konserwatora zabytków, zachowane zostały niektóre elementy dawnej fabryki. Na ujeciach 3d można zauważyć dawno nie używany ale jakże urokliwy komin produkcyjny. Star budynki są nadal perfekcyjnie zachowane a elewację zdobi ciemnobrunatna , naturalnie wypalana cegła. Inwestorowi zależało aby zaprojektowane, nowoczesne budynki nadal pasowały do otoczenia starej fabryki. Efekt ten udało się nam uzyskać dzięki zastosowaniu ciepłych barw, pomarańczowego słońca oraz użyciu odpowiednich tekstur. Wspólna praca architektów i grafików 3D pozwoliła, ze powstały fotorealistyczne wizualizacje budynków, które przyciągnęły rzesze potencjalnych klientów.

WIZUALIZACJE 3D

Nr 4. Wieczorne wizualizacje budynku hotelowego

Numerem 4 w plebiscycie na najlepsze wziualizacje budynków 2018 roku jest ujęcie sporego hotelu na Mazurach. Na uznanie zasługuje doskonale dobrane otoczenie do elewacji i harakteru budynku.

Wizualizacja, która zyskała Wasze uznanie, była wykonana jako „wizualizacja specjalna”. Oznacza to, że dla budynku wykonano pakiet standarwodych wizualizacji dziennych oraz jedną, która swych charakterem i wykonaniem, ma za zadanie przyciągać wzrok potencjalnych inwestorów i gości. Ujęcie wykonane z dużej perspektywy, pokazuje cały budynek od strony elewacji tylnej. Wizualizacje budynków hotelowych prezentują również wygody jakie czekają potencjalnych gości, takie jak prywatny balon czy duże przeszklenia z widokiem na otaczającą przyrodę.  Na gości czeka również spory parking oraz wiele atrakcji dla dzieci i młodzieży.

WIZUALIZACJE 3D

Nr 3. Wizualizacje budynków z lotu ptaka

Numer 3 wśród ogromu ujeć, zajęły wizualizacje budynków z perpektywy lotu ptaka lub jak kto woli, po prostu „ z góry” 😉 To jedna z nowych form wykonywania wizualizacji, którą wybierają deweloperzy z całej Polski.

Przykładowe ujęcie pokazuje budynek z góry, przedstawiając zarówno całą jego bryłę jak i sporą cześć otoczenia. Deweloperzy zawierają  w swojej ofercie ten rodzaj wizualizacji najczęściej gdy chcą pokazać wielkość balkonów lub możliwość zabudowania tarasów na dachu. Ujęcie „ z góry” podkreśla również ciekawy kształt budynku zaprojektowanego przez doświadczonych architektów. Wizualizacje budynków z lotu ptaka pokazują również zalety otoczenia takie jak duży parking dla gości czy plac zabaw dla najmłodszych mieszkańców.

WIZUALIZACJE 3D

Nr 2. Wizualizacje budynków biurowych o zachodzie słońca

Bydynki biurowe powinny dobrze wyglądac zarówno podczas pory pracy jak również wieczorem, oświetlając swym światłem, pustą okolicę. Taki własnie efekt został osiagnięty na ujęciach tego budynku.

Przez piekną, szkalną ewelację widoczne jest oświetlone wnetrze ukazujące biurową przestrzeń pracowników. Nieuporządkowane materiały, zagracone biurka oraz niedbale pozostawione światła, sprawiają że ujęcie jest niezwykle fotorealistyczne. Ujecie zostało przygotowane z dbałościa o najmniejsze szczegóły. Zwróć uwagę na ciezka prace grafika, który skrupulatnie uzupełnił wnetrze kazdego z pomieszczeń, umieszczając realistyczne modele biurowych mebli i urządzeń.

Na uwagę oraz zachwyt zasługuje również praca architektów i konstruktorów , którzy stworzyli ciekawą, szklaną elewacje budynku. Zadaniem naszych renderowców, było ukazanie piękna odbicia otoczenia w szkle oraz innych elementach elewacji. Podświetlona na niebiesko elewacja dodaje budynkowi nietypowego charakteru oraz pełni funkcje estetyczną. Otoczenie budynku nawiązuje do biznesowego centrum, w którym powstanie budynek. Czerwone światła samochodów oraz róż zachodzącego słońca, podkreślają walory budynku. Całość tworzy piękny obraz przestrzeni miejskiej.

WIZUALIZACJE 3D

Nr 1. Nowoczesne wizualizacje budynków mieszkalnych

Numerem jeden w naszym subiektywnym rankingu na wizualizacje budynków 2018 są ujęcia nowoczesnych budynków mieszkalnych. Nowoczesna architektura została przedstawiona w dynamiczny i atrakcyjny sposób, który z sukcesem przyciągnął potencjalnych klientów.

Wizualizacja przedstawia na pozór zwykłe budynki jakie znamy z osiedlowych uliczek. Jednak na uwagę zasługuje kunszt architektów, którzy zaprojektowali ich brył. Ciekawe wcięcia i kontrastowe kolory elewacji sprawiają, że budynek przyciąga wzrok przechodniów. Z ujeęć można łatwo domyślić się, że najwyższe piętro zajmują duże, wygodne apartamenty, zaś dolną przestrzeń mniejsze mieszkania.

Wizualizacje budynków zostały wykonane w kilku ciekawych perspektywach. Lecz naszym ulubionym jest ujęcie wykonane na wprost budynku , które doskonale ukazuje jego nowoczesny i prosty charakter. Grafik komputerowy zadbał o wysoki poziom fotorealizmu sceny oraz otoczenia. Na wizualizacji 3D można dostrzec elementy wystroju balkonów, ogródków, okien a nawet wnętrz niektórych mieszkań. „Wisienką na torcie” podczas wykonywania wizualizacji był dobór nieba, którego dynamizm doskonale kontrastuje z prostotą budynku.

Jeżeli chcesz żebyśmy wykonali podobne wizualizacje budynków 3D dla Twojej inwestycji – skontaktuj się z nami!

najlepsze wizualizacje budynków 3D

Chcesz wykonać podobne wizualizacje 3D dla swojej inwestycji?

Skontaktuj się z nami!

kontaktkontakt
wizualizacje halloween ze szkieletem i domemwizualizacje produktowe
23 października 2019

Wizualizacje Halloween – cukierek albo psikus w wersji 3D!

Najlepsze wizualizacje na Halloween od Rooven INT Halloween nadciąga a wraz z nim straszne duchy, wiedzmy i szkieletory. Szykujesz ofertę promocyjną na halloween dla swoich klientów? A może chcesz przyciągnąć…
wizualizacja 3d armatury łazienkowejUncategorizedwizualizacje produktowe
22 października 2019

Wizualizacje produktów – wizytówka 3D Twojej inwestycji

Wizualizacje produktów – profesjonalna wizytówka 3D Twojej inwestycji Stworzyłeś innowacyjny przedmiot, który wymaga zaprojektowania bryły 3D? A może chcesz zaprezentować wszystkie swoje produkty w aranżacji studyjnej? Zobacz najbardziej popularne sposoby…
wizualizacje taniego domu jednorodzinnegoBudynki wielomieszkanioweDomy jednorodzinne
22 października 2019

Wizualizacje taniego domu -jak wyglądają tanie domy?

Wizualizacje taniego domu - czym się charakteryzują? Jak wyglądają? Budowa domu to spora inwestycja, która niekiedy pochłania cały dorobek życia. Dlatego warto wybrać odpowiedni projekt domu dopasowany zarówno do potrzeb…