Cennik wizualizacji 3D

Naukowo udowodniony jest fakt, ze 70% ludności na świecie jest wzrokowcami. Wzrokiem kupujemy, zakochujemy, pożądamy… nawet jedzenie lepiej smakuje jak jest pięknie podane, prawda? Dlatego przy przygotowywaniu oferty mieszkaniowej tak ważna jest dobra wizualizacja budynku. To ona kieruje wzrok przyszłego inwestora, i to ona decyduje o tym czy to właśnie ten dom jest spełnieniem jego marzeń czy nie.

Jedno jest pewne – pierwsze wrażenie można zrobić tylko raz. I to od Ciebie zależy teraz czy Twój inwestor zainteresuje się domem, który chcesz mu sprzedać. Wybieraj tylko fotorealistyczne wizualizacje wysokiej jakości, ponieważ inwestycje w nie to gwarancja zarobku i szybkiego zakończenia transakcji.

Wycena fotorealistycznych wizualizacji architektonicznych, produktowych czy reklamowych nie jest łatwa. Zależy od bardzo wielu czynników, które szczegółowo omawiane są przed podjęciem zlecenia.

Przede wszystkim ostateczna cena wizualizacji zależy od:

  • dostarczonych plików – bardzo często architekci pracują w programie AutoCAD, który nie generuje gotowych brył architektonicznych. Dlatego aby stworzyć wizualizację, renderowiec musi najpierw stworzyć bryłę budynku. Jest to zajęcie praco i czasochłonne, lecz może przydać się do późniejszego wykorzystania np. przy wykonywaniu animacji budynku.
  • poziomu fotorealizmu sceny – dobra wizualizacja to taka, którą trudno odróżnić od prawdziwego zdjęcia.  Niestety otrzymanie takiego efektu jest niezwykle pracochłonne i wymaga wybitnych. artystycznych zdolności.
  • ilości ujęć – przeważnie standardowe 2-3 ujęcia budynku wykonywane są w scenerii dziennej wśród zielonej roślinności. Jednak zawsze zachęcamy inwestorów do wykonania choć jednego ujęcia nocnego lub o zachodzie słońca. Takie ujęcia zawsze robią wrażenie na klientach i wzbudzają ich zainteresowanie. Zobacz nasze domy w scenerii nocnej.
  • poświęconego czasu i poprawek – każda zmiana zasugerowana przez klienta wymaga ponownego, pełnego wyrenderowania sceny. Dlatego najlepiej jest już na początku współpracy określić wymagania i ostateczny wygląd sceny.
  • ostatecznej rozdzielczości wizualizacji – im większa rozdzielczość, tym więcej czasu potrzebuje komputer aby przeliczyć scenę. Wizualizacje dużej rozdzielczości przeważnie wykorzystywane są do katalogów reklamowych, plakatów i banerów.

 Aby otrzymać szczegółową wycenę wizualizacji 3D dla Twojej inwestycji, prześlij nam rysunki inwestycji na adres office@rooven.eu

Wizualizacje 3D produktów – nowoczesny stolik kawowy

23 October 2018

Wizualizacje 3D produktów – doniczek polskiej marki

23 October 2018

Wizualizacje 3d osiedla domów jednorodzinnych

23 October 2018

Wizualizacje 3D dla deweloperów – osiedle wielomieszkaniowe

23 October 2018

Wizualizacje osiedla z lotu ptaka

25 March 2017

Wizualizacje osiedla apartamentów

25 March 2017

Wizualizacje 3D osiedla

25 March 2017